Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach będą mówić o równości. Kierowcy nie zaparkują na Śniadeckich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach będą mówić o równości. Kierowcy nie zaparkują na Śniadeckich
13-11-2011 19:48   Janusz Ludwiczak
Ministrowie ze wszystkich krajów wspólnoty oraz ponad 250 gości z całego świata weźmie udział w V Europejskim Szczycie Równości, który odbędzie się na MTP w ramach przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej. Uwaga kierowcy! Na ulicy Śniadeckich i w okolicach MTP wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Ponad 250 osób, w tym ministrowie, politycy, unijni urzędnicy i przedstawiciele organizacji pozarządowych weźmie udział w V Europejskim Szczycie Równości, który przez dwa dni będzie odbywał się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tematem przewodnim spotkań jest "Promowanie Równości na Szczeblu Lokalnym i Regionalnym". W trakcie V Europejskiego Szczytu Równości, który poprowadzi znana prezenterka Jolanta Fajkowska przyjęta ma zostać Deklaracja Poznańska dotycząca działań antydyskryminacyjnych.

V Europejski Szczyt Równości odbywać będzie się w ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, która w listopadzie odbywa się w Poznaniu. Pisaliśmy o tym w artykule "Na ulicach zawisły flagi prezydencji. Na Targach będą obradować unijni politycy i urzędnicy".

Z utrudnieniami powinni liczyć się kierowcy. Ulicą Bukowską będą przejeżdżać uczestnicy spotkania. Natomiast na ulicy Śniadeckich wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i zakaz postoju. Więcej w artykule: "Na Śniadeckich zostanie wprowadzony zakaz parkowania".


Komentarze (1)

13-11-2011 23:48:28
RAC
zalatuje komuną! równość to bardzo złe określenie. chodzi o poszanowanie godności drugiego człowieka? biurokraci mają to gdzieś - tylko wymyślają puste hasła, żeby się nażreć na bankietach
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: