Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań"
13-11-2011 01:04   Janusz Ludwiczak
Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej zajął II miejsce w kategorii zieleńce w osiemnastej edycji konkursu "Zielony Poznań".

Już po raz osiemnasty odbył się coroczny konkurs "Zielony Poznań". W czwartek prezydent Ryszard Grobelny ogłosił wyniki etapu miejskiego i osobiście wręczył nagrody zwycięzcom.

W tym roku do konkursu zgłoszono 5393 obiekty, w tym: 165 zieleńców, 434 balkony, 581 ogrodów przydomowych, 4203 działki na terenach Rodzinnych Ogródków Działkowych (ROD) i 10 pasów zieleni.

Miejska Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli: Urzędu Miasta Poznania, Ogrodu Botanicznego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katedry Terenów Zieleni i Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu oraz Towarzystwa Przyjaciół Miasta Poznania spośród 92 obiektów zakwalifikowanych do II etapu wyłoniła 12 laureatów.

Wśród laureatów znalazł się Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej, który zajął II miejsce w kategorii zieleńce.

Konkurs "Zielony Poznań" odbywa się od 1994 roku. W sumie, w osiemnastu edycjach konkursu udział wzięło 44 700 uczestników.

W najbliższy czwartek, 17 listopada o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Jarochowskiego odbędzie się zakończenie konkursu "Zielony Łazarz" na terenie Osiedla Święty Łazarz.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: