Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań"
13-11-2011 01:04   Janusz Ludwiczak
Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej zajął II miejsce w kategorii zieleńce w osiemnastej edycji konkursu "Zielony Poznań".

Już po raz osiemnasty odbył się coroczny konkurs "Zielony Poznań". W czwartek prezydent Ryszard Grobelny ogłosił wyniki etapu miejskiego i osobiście wręczył nagrody zwycięzcom.

W tym roku do konkursu zgłoszono 5393 obiekty, w tym: 165 zieleńców, 434 balkony, 581 ogrodów przydomowych, 4203 działki na terenach Rodzinnych Ogródków Działkowych (ROD) i 10 pasów zieleni.

Miejska Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli: Urzędu Miasta Poznania, Ogrodu Botanicznego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katedry Terenów Zieleni i Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu oraz Towarzystwa Przyjaciół Miasta Poznania spośród 92 obiektów zakwalifikowanych do II etapu wyłoniła 12 laureatów.

Wśród laureatów znalazł się Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej, który zajął II miejsce w kategorii zieleńce.

Konkurs "Zielony Poznań" odbywa się od 1994 roku. W sumie, w osiemnastu edycjach konkursu udział wzięło 44 700 uczestników.

W najbliższy czwartek, 17 listopada o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Jarochowskiego odbędzie się zakończenie konkursu "Zielony Łazarz" na terenie Osiedla Święty Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: