Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na przystanku przy Rondzie Kaponiera w końcu stanęły wiaty, będą też ławki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na przystanku przy Rondzie Kaponiera w końcu stanęły wiaty, będą też ławki
28-10-2011 07:45   Janusz Ludwiczak
Na przystanku autobusowym "Rondo Kaponiera" w końcu pojawiły się wiaty, a wkrótce staną tam ławki, co portal lazarz.pl zauważył już 12 września. Ławki mają pojawić się też na przystanku tramwajowym przy Moście Dworcowym.

W tym tygodniu na przystanku "Rondo Kaponiera" (na ulicy Zwierzynieckiej pod hotelem Mercure), z którego odjeżdża osiem autobusowych linii dziennych (nr 48, 59, 63, 69, 77, A, L, a także "za tramwaj" T1) oraz siedem nocnych (nr 238, 239, 240, 242, 249, 251 i 252) stanęły wiaty, a lada moment ustawione zostaną też ławki.

O sprawie pisaliśmy w pierwszej połowie września w artykule: "Nie ma gdzie usiąść na Kaponierze. Przystanek przeniesiono, ale zapomniano o ławkach". Problem przekazaliśmy Zarządowi Transportu Miejskiego, który odpowiada za infrastrukturę autobusową, jednak odpowiedzi od ZTM nie otrzymaliśmy.

Natomiast ustawienie ławek na przystanku tramwajowym "Most Dworcowy", znajdującym się na przeciwko Centrum Targowego zadeklarowało MPK. Więcej w artykule: "Przystanek przy Moście Dworcowym stał się dłuższy i szerszy. Niebawem pojawią się tam ławki". Trzymamy za słowo.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: