Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy nocne pojadą objazdami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy nocne pojadą objazdami
24-10-2011 16:13   Janusz Ludwiczak
W związku z wymianą torowiska na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Zwierzynieckiej przez najbliższy tydzień autobusy linii nocnych nr 240, 242 i 251 pojadą objazdami.

Od 24 do 29 października w godz. od 23:00 do ok. 4:00 wykonywane będą prace związane z wymianą torowiska na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Zwierzynieckiej. W związku z tym swoje trasy zmienią nocne linie autobusowe nr 240, 242 i 251.

Autobusy linii nr 240 i 242 pojadą objazdem przez Bukowską, Roosevelta, Rondo Kaponiera, Most Uniwersytecki, Dworcową na Dworzec Główny PKP. Powrót bez zmian przez Most Uniwersytecki, Rondo Kaponiera, Zwierzyniecką, Zeylanda i Bukowską.

Natomiast autobusy linii nr 251 kursować będą przez Grunwaldzką, Rondo Jeziorańskiego, Wyspiańskiego, Wojskową, Grunwaldzką, Bukowską, Roosevelta do Ronda Kaponiera (przystanek przy hotelu Mercure). Powrót przez Zwierzyniecką, Zeylanda, Bukowską, Szylinga, Grunwaldzką, Wojskową, Marcelińską, Przybyszewskiego, Rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką do os. Kwiatowego.

To nie jedyne utrudnienie w tej części miasta. Przed godz. 15 zapadło się torowisko na ulicy Zwierzynieckiej. Tramwaje linii nr 2 i 15 jadą objazdem przez ulicę Dąbrowskiego i Roosevelta. W kierunku Ogrodów bimby jadą na razie bez zmian.

Jakby tego było mało przez prawie godzinę tramwaje nie jeździły "Teatralką", a to z powodu awarii zwrotnicy. Do godz. 14 tramwaje linii nr 3, 4, 9, 16 i 26 były kierowane objazdem przez Roosevelta, Rondo Kaponiera, Most Uniwersytecki i Św. Marcin.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: