Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

II LO nakręciło Lipdub - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
II LO nakręciło Lipdub
23-10-2011 01:27   Janusz Ludwiczak
Aż 250 uczniów II LO przez ponad 5 godzin uczestniczyło w nagraniu LipDuba do piosenki zespołu Golec uOrkiestra "Ściernisko".

Swój LipDub mają już uczelnie (m.in. UAM i Uniwersytet Ekonomiczny), szkoły średnie (m.in. Zespół Szkół Budowlanych nr 1, Zespół Szkół Elektrycznych nr 1, Zespół Szkół Komunikacji), a nawet gimnazja (nr 12, 50, 57). Teraz przyszedł czas na II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej przy ul. Matejki.

LipDub w "Dwójce" realizowany był 27 września do piosenki zespołu Golec uOrkiestra "Ściernisko" w ramach projektu edukacji filmowej młodzieży MOVIE SIĘ.

Lipdub był zrealizowany w ramach projektu edukacji filmowej młodzieży. Jednym z argumentów było wdrożenie i pokazanie tego w jaki sposób funkcjonują ekipy filmowe. Z drugiej strony pomysł dotyczył promocji szkoły - mówi Mariusz Chołody, nauczyciel w II LO i koordynator projektu.

Zainteresowanie wśród uczniów przerosło nasze oczekiwania. W nagraniu brało udział ponad 250 osób. Uczniowie bardzo się zaangażowali, przygotowując szkołę i stroje. Nakręcenie filmu trwało około 5 godzin - wyjaśnia Mariusz Chołody z II LO.

Tym samym jest to pierwsza szkoła na Łazarzu, która ma LipDuba.

A czym jest LipDub? Jest to rodzaj wideoklipu, w którym występujące osoby poruszają wargami do puszczonej z playbacku piosenki. LipDub często przedstawia osobę lub osoby przemieszczające się po pomieszczeniach. Najczęściej LipDup jest formą promocji szkół.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: