Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zwłoki mężczyzny znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kossaka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zwłoki mężczyzny znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kossaka
19-10-2011 16:51   Janusz Ludwiczak
Ciało mężczyzny w średnim wieku znaleziono w jednym z mieszkań przy ulicy Kossaka. Możliwe, że doszło tam do libacji alkoholowej. Co dokładnie się stało i czy było to pobicie, morderstwo, samobójstwo lub nieszczęśliwy wypadek wyjaśni to sekcja zwłok.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w mieszkaniu kamienicy przy ul. Kossaka. Policja zgłoszenie otrzymała w środę rano od jednego z lokatorów.

Nie wiadomo co było powodem śmierci. Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok, w którym uczestniczyć będzie policja - powiedział podisp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W mieszkaniu doszło prawdopodobnie do libacji alkoholowej. Do wyjaśnienia sprawy policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy przebywali w mieszkaniu.


R E K L A M A

Komentarze (2)

22-10-2011 13:47:28
ella
eksmitować to bydło za miasto do slumsów, skoro wśród ludzi żyć nie potrafią...
19-10-2011 21:02:04
stachu
Chyba ktoś tu przesadził mocno z alkoholem. masakra
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: