Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej
19-10-2011 16:24   Janusz Ludwiczak
Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i czujność przejeżdżając przez skrzyżowanie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Nie działa tam sygnalizacja świetlna.

Od godz. 15 nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Zarówno na ulicy Hetmańskiej, jak i Głogowskiej tworzą się korki. Niektórzy kierowcy nie wiedzieli jak się poruszać. Przypomnijmy, że gdy nie działa sygnalizacja świetlna, ruch odbywa się zgodnie z obowiązującym oznakowaniem poziomym i pionowym.

Oznacza to, że ulica Hetmańska jest uprzywilejowana, czyli z pierwszeństwem przejazdu, zaś ulica Głogowska należy do dróg podporządkowanych. Zatem kierowcy jadący ulicą Głogowską powinni przepuścić pojazdy poruszające się ulicą Hetmańską.

Po godz. 16 na krzyżówce tej pojawili się policjanci, którzy ręcznie sterują ruchem. Podobna awaria miała miejsce w sierpniu tego roku.

Aktualizacja 19.10.2011 godz. 17:02: Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej została już naprawiona.


R E K L A M A

Komentarze (2)

21-10-2011 14:46:51
w
to już nie pech tylko jakaś tradycja z tą sygnalizacją zepsutą;)
21-10-2011 12:55:57
Pawel
No co za pech
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: