Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Krzaki nie zasłaniają już głazu patrona "Dziewiątki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Krzaki nie zasłaniają już głazu patrona "Dziewiątki"
19-10-2011 16:09   Janusz Ludwiczak
Po naszej interwencji odsłonięty został głaz poświęcony Franciszkowi Witaszkowi, który jest patronem Szkoły Podstawowej nr 9. Przez kilka miesięcy pomnik patrona "Dziewiątki" był przysłonięty krzewami.

Przez cztery miesiące głaz Franciszka Witaszka, patrona Szkoły Podstawowej nr 9, który z resztą znajduje się na terenie "Dziewiątki" był zarośnięty i przysłonięty krzewami. O sprawie pisaliśmy prawie dwa tygodnie w artykule: Rosnące krzaki przysłoniły głaz patrona "dziewiątki".

Po naszej interwencji szkoła postanowiła uporządkować teren.

Latem nie mogliśmy tego ściąć, gdyż takie są zasady ogrodnictwa. Obecnie zajęliśmy się porządkowaniem terenu i odsłonimy głaz patrona. Za to udało nam się zrobić nowy trawnik - powiedziała nam na początku października Krystyna Nowakowska, kierownik gospodarczy w Szkole Podstawowej nr 9.

Sprawdziliśmy. Jak widać szkoła słowa dotrzymała, a głaz Franciszka Witaszka jest znów widoczny.

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

21-10-2011 10:37:35
poznaniak
według mnie cała interwencja była niepotrzebna , otulony przez zielen głaz wyglądał dużo lepiej niż teraz w tył "łysym" miejscu
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: