Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi mieszkań i domów odbyły się w weekend na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi mieszkań i domów odbyły się w weekend na MTP
17-10-2011 00:31   Janusz Ludwiczak
W weekend można było zapoznać się z ofertą poznańskiego rynku nieruchomości. Na MTP odbyły się targi mieszkań i domów. Wystawcy, wśród których byli deweloperzy i biura nieruchomości oferowali nowe domy i mieszkania, a także udzielali porad kredytowych.

Ponad 110 wystawców, wśród których byli deweloperzy, banki, biura, zarządcy i pośrednicy nieruchomości przedstawiali ofertę nowych mieszkań, sprzedaży domów czy ofertę kredytową. Zwiedzający Targi Mieszkań i Domów, które odbyły się w sobotę i niedzielę w pawilonie 3 MTP mogli zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości w Poznaniu i okolicach.

Niektórzy wystawcy przygotowali dla zainteresowanych specjalne "Jesienne Promocje Targowe". W niektórych ofertach obowiązywał nawet 30% rabat.

Organizatorzy dla zwiedzających przygotowali też porady dotyczące analizy poznańskiego rynku nieruchomości, kredytów hipotecznych czy konferencję poświęconą efektywnym inwestycjom.

Na Targach Mieszkań i Domów prezentowane były także inwestycje na Łazarzu, m.in. City Park, nowy wieżowiec mieszkalny, który powstaje przy ul. Górczyńskiej 46 oraz pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny, jaki jest budowany przy ul. Jarochowskiego 88.

Kolejne targi mieszkaniowe odbędą się wiosną przyszłego roku.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: