Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi mieszkań i domów odbyły się w weekend na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi mieszkań i domów odbyły się w weekend na MTP
17-10-2011 00:31   Janusz Ludwiczak
W weekend można było zapoznać się z ofertą poznańskiego rynku nieruchomości. Na MTP odbyły się targi mieszkań i domów. Wystawcy, wśród których byli deweloperzy i biura nieruchomości oferowali nowe domy i mieszkania, a także udzielali porad kredytowych.

Ponad 110 wystawców, wśród których byli deweloperzy, banki, biura, zarządcy i pośrednicy nieruchomości przedstawiali ofertę nowych mieszkań, sprzedaży domów czy ofertę kredytową. Zwiedzający Targi Mieszkań i Domów, które odbyły się w sobotę i niedzielę w pawilonie 3 MTP mogli zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości w Poznaniu i okolicach.

Niektórzy wystawcy przygotowali dla zainteresowanych specjalne "Jesienne Promocje Targowe". W niektórych ofertach obowiązywał nawet 30% rabat.

Organizatorzy dla zwiedzających przygotowali też porady dotyczące analizy poznańskiego rynku nieruchomości, kredytów hipotecznych czy konferencję poświęconą efektywnym inwestycjom.

Na Targach Mieszkań i Domów prezentowane były także inwestycje na Łazarzu, m.in. City Park, nowy wieżowiec mieszkalny, który powstaje przy ul. Górczyńskiej 46 oraz pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny, jaki jest budowany przy ul. Jarochowskiego 88.

Kolejne targi mieszkaniowe odbędą się wiosną przyszłego roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: