Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gdzie i jak głosować? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gdzie i jak głosować?
08-10-2011 23:25   Janusz Ludwiczak
W niedzielę odbywają się wybory parlamentarne. Informujemy gdzie i jak głosować oraz przedstawiamy kandydatów do Sejmu i Senatu.

Jak głosować?
Gdzie głosować?

Jak głosować?
W niedzielnych wyborach parlamentarnych głosować będzie można w godz. od 7:00 do 21:00.

Wybory do Senatu
Spośród 3 kandydatów do Senatu z trzech list głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.

Lista kandydatów do Senatu:
1. Jóźwiak Andrzej Kazimierz - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. Rotnicka Jadwiga Kazimiera - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
3. Wojciech Robert - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wybory do Sejmu:
Spośród 137 kandydatów do Sejmu z siedmiu list głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.

Lista kandydatów do Sejmu:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. Dziuba Tadeusz Antoni
2. Hoffmann Zbigniew Grzegorz
3. Spychalski Błażej Henryk
4. Przybylska Renata Barbara
5. Alexandrowicz Przemysław Józef
6. Jaroniec Aleksander Adam
7. Czerwiński Zbigniew
8. Rdesiński Filip Michał
9. Nowak Barbara
10. Majchrzak Teresa Marianna
11. Górski Tomasz Paweł
12. Kuleczka-Drausowska Ewa
13. Foltyn Małgorzata Maria
14. Musiał Grzegorz Roman
15. Jemielity Ewa Anna
16. Nowak Izabela Monika
17. Sieniawski Marek Włodzimierz
18. Korcz Jolanta
19. Kucharski Dariusz Piotr
20. Torz Zenon

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza:
1. Piasta Przemysław
2. Lis Marcin
3. Gryska Beata
4. Szcześniak Katarzyna
5. Musiałek Krzysztof Grzegorz
6. Siński Arkadiusz Wojciech
7. Kośmider Kinga
8. Grześkiewicz Małgorzata Wanda
9. Mejer Paweł
10. Skubich Helena
11. Gorczyńska Violetta Maria
12. Koralewski Krystian
13. Michniewicz Romuald Michał
14. Lorenz Piotr Mateusz
15. Pankowska Izabela
16. Chróściński Radosław Piotr
17. Przybyła Rafał Jan
18. Kopaniarz Olga Maria
19. Andraszyk Maciej Sławomir
20. Zerbst Michał

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1. Witkowski Waldemar Włodzimierz
2. Łybacka Krystyna Maria
3. Niedbała Marek Leon
4. Aumiller Andrzej Kordian
5. Dylewska - Światowiak Izabela
6. Kretkowska Katarzyna Maria
7. Dobrowolski Jarosław Stanisław
8. Zawada Zbigniew Tomasz
9. Dutkiewicz Lucjan Gerard
10. Urbańska Beata Kinga
11. Janiszewski Arkady Piotr
12. Stradowska-Adamska Bożena
13. Suś Filip Marian
14. Szczepaniak Paweł
15. Kędziora Tatiana Maria
16. Małecka Danuta
17. Kosicki Franciszek
18. Nowak Arkadiusz
19. Koleśnik Natalia Joanna
20. Lewandowski Tomasz Jacek

Lista nr 4: Komitet Wyborczy Ruch Palikota:
1. Banaszak Maciej
2. Dąbrowski Ryszard Marian
3. Trojanowicz Natalia Agnieszka
4. Siuda Ewa Iwona
5. Drzewiecki Tadeusz
6. Biłozor Przemysław
7. Swiernalis Paweł
8. Okonek Hanna
9. Kaczanowski Krzysztof Andrzej
10. Charłampowicz-Jabłoński Michał
11. Stencel Małgorzata Maria
12. Lubka Tomasz Dariusz
13. Kacprzak Maria Magdalena
14. Śmiglak Marcin
15. Grabowski Sławomir Stanisław
16. Grześkiewicz Alicja
17. Szczepaniak Danuta
18. Jarczak Roman
19. Kalicka-Królczyk Mariola
20. Szparag Przemysław

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Jankowiak Wojciech
2. Błochowiak Arkadiusz Stanisław
3. Jazic Jolanta
4. Żurowska Magdalena Aleksandra
5. Baumgart Marek Piotr
6. Kałek Mirosław Włodzimierz
7. Tomaszewski Zbigniew Eugeniusz
8. Frąckowiak Szymon
9. Jaworski Ryszard Zbigniew
10. Tomczak Przemysław Marek
11. Czeszewska Barbara Teresa
12. Kaźmierczak Beata Maria
13. Jankowski Krzysztof Mieczysław
14. Ratajczak Małgorzata Barbara
15. Wesołowski Artur Wiktor
16. Michalska Małgorzata Anna
17. Sokalski Piotr Paweł
18. Poczta Eugeniusz
19. Wojciechowski Konrad
20. Lazar Sylwia Katarzyna

Lista nr 6: Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80:
1. Smektała Stanisław Marek
2. Gabryelewicz Anna Marta
3. Bogdan Marek Piotr
4. Klóska Monika Anna
5. Ciślak Urszula
6. Kruszewski-Kościuszenko Bolesław Jerzy
7. Widerowski Dariusz
8. Wójcik Violetta
9. Piskorz Beata Marzena
10. Stachowiak Marzanna
11. Piekuta Wojciech Piotr
12. Winiarska Małgorzata Aneta
13. Jagła Adam Maciej
14. Staniewska Alina
15. Wałkowski Konrad Feliks
16. Młyńczak Bernard Antoni
17. Adamczyk Paulina Maria

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP:
1. Grupiński Rafał Szymon
2. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
3. Dzikowski Waldy
4. Lipiński Dariusz Tadeusz
5. Szydłowska Bożena Stanisława
6. Stuligrosz Michał
7. Sokołowska Tatiana Marta
8. Fiedler Arkady Elpidio
9. Nowicka Maria Bożena
10. Tomczak Jacek Jerzy
11. Balicki Władysław
12. Janas Marta
13. Król Dominika Urszula
14. Mikusińska Małgorzata Beata
15. Smektała Bartosz
16. Lachor Justyna
17. Podemska Milena Anna
18. Kłosowski Dawid Jerzy
19. Czachura Barbara Henryka
20. Zieliński Marek Grzegorz

Gdzie głosować?
Głosowanie odbywa się w lokalach wyborczych, znajdujących sie przeważnie na terenie szkół i placówek kulturalnych. Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych w dzielnicy Łazarz:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 50 (N)
Szkoła Podstawowa Nr 77
ul. R. DMOWSKIEGO 50
Wszystkie budynki przy ulicach:
DROBNA, DUSZNA
oraz ulice:
R. DMOWSKIEGO 62
DWA TORY 2b
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 121 - 141
GÓRECKA 1, 2, 3, 5
HETMAŃSKA numery parzyste 52 - 62, 74
J. KRAUTHOFERA numery nieparzyste 1-35

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 51
Szkoła Podstawowa nr 69
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
ul. Jarochowskiego 62

Wszystkie budynki przy ulicy A. BIEDRZYCKIEGO
oraz ulice:
K. ARCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 21 - 35p
K. JAROCHOWSKIEGO numery nieparzyste 53 - 77,
numery parzyste 62 - 70
M. PALACZA numery parzyste 28 - 38
B. WINKLERA numery nieparzyste 15 - 27a,
numery parzyste 20 - 36

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 52
Szkoła Podstawowa nr 69
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
ul. Jarochowskiego 62

Wszystkie budynki przy ulicach:
W. CYBULSKIEGO, W. NEHRINGA, J. ROGALIŃSKIEGO
oraz ulice:
K. ARCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 1 - 17
J. CHOCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 21 - 47
GŁOGOWSKA numery parzyste 102 - 132
HETMAŃSKA 1 - 47
K. JAROCHOWSKIEGO numery nieparzyste 39 - 51,
numery parzyste 50 - 60
M. KASPRZAKA 35 - 64
M. PALACZA numery parzyste 8 - 26
B. WINKLERA numery nieparzyste 5 - 11,
numery parzyste 4 - 18

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 53 (N)
Szkoła Podstawowa Nr 90
ul. J. CHOCISZEWSKIEGO 56

Wszystkie budynki przy ulicy SZYMBORSKA
oraz ulice:
W. BOGUSŁAWSKIEGO 27 - 34
J. CHOCISZEWSKIEGO 2 - 19,
numery parzyste 20 - 54a, 54b
K. JAROCHOWSKIEGO 44
M. KASPRZAKA numery parzyste 28 - 34c oraz 33
G. POTWOROWSKIEGO numery parzyste 2 - 22

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 54 (N)
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych
ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 27

Wszystkie budynki przy ulicy F. MORAWSKIEGO
oraz ulice:
K. JAROCHOWSKIEGO 1, numery parzyste 2 - 16, 20 - 42
WŁ. REYMONTA numery nieparzyste 27 - 39
ST. WYSPIAŃSKIEGO numery parzyste 10 - 22, 26a,b, numery nieparzyste 15 - 45

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 55 (N)
Zespół Szkół Gimnazjalno – Licealnych
ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 27

Wszystkie budynki przy ulicach:
E. DRUŻBACKIEJ, S. KLONOWICA, B. LIMANOWSKIEGO

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 56
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
(Szkoła Podstawowa Nr 26)
ul. R. BERWIŃSKIEGO 2/4

Wszystkie budynki przy ulicy R. BERWIŃSKIEGO
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery parzyste 48 - 72
J. MATEJKI 29 - 49
A.W. NIEGOLEWSKICH numery parzyste 6 - 36
ST. WYSPIAŃSKIEGO 2, numery nieparzyste 3 - 13

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 57
VIII Liceum Ogólnokształcące
ul. GŁOGOWSKA 92

Ulice:
W. BOGUSŁAWSKIEGO numery parzyste 10 - 26a, numery nieparzyste 19 - 21a
M. KASPRZAKA 1 - 27, 29, 31
A. W. NIEGOLEWSKICH numery nieparzyste 7 - 33
G. POTWOROWSKIEGO numery nieparzyste 1 - 17a

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 58
Zespół Szkół Muzycznych
ul. GŁOGOWSKA 90

Wszystkie budynki przy ulicy E. SCZANIECKIEJ
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery parzyste 74 - 100
F. STABLEWSKIEGO numery parzyste 44 - 46, numery nieparzyste 31 - 47

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 59
Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald "KRĄG"
ul. R. DMOWSKIEGO 37

Wszystkie budynki przy ulicy CHŁODNA
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 85 - 97
LODOWA numery parzyste 2 - 36, numery nieparzyste 21 - 45
RYNEK ŁAZARSKI 17 - 19
F. STABLEWSKIEGO numery nieparzyste 3 - 27a, b

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 60
Zespół Szkół Muzycznych
ul. GŁOGOWSKA 90

Wszystkie budynki przy ulicach:
K. POTOCKIEJ, ZAŁĘŻE
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 99 - 117a
HETMAŃSKA numery nieparzyste 55 - 69

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 61 (N)
Gimnazjum Nr 51
ul. K. POTOCKIEJ 38

Wszystkie budynki przy ulicy ST. KARWOWSKIEGO
oraz ulice:
R. DMOWSKIEGO 29 - 50
KOLEJOWA 11 - 40
J. ŁUKASZEWICZA 23 - 68

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 62 (N)
Gimnazjum Nr 51
ul. K. POTOCKIEJ 38

Ulice:
R. DMOWSKIEGO 1 - 28
LODOWA numery nieparzyste 1 - 19d
F. STABLEWSKIEGO numery parzyste 6 - 16

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 63
Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald "KRĄG"
ul. R. DMOWSKIEGO 37

Wszystkie budynki przy ulicach:
KĄCIK, A. MOTTEGO
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 61 - 83
J. ŁUKASZEWICZA 12 - 22
A . W. NIEGOLEWSKICH numery nieparzyste 1 - 5
RYNEK ŁAZARSKI 1 - 16

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 64
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Poznaniu
(Szkoła Podstawowa nr 26)
ul. R. BERWIŃSKIEGO 2/3

Wszystkie budynki przy ulicy J. STRUSIA
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 51 - 57
A. MAŁECKIEGO 8/9 - 29, 38

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 65
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. J. ŁUKASZEWICZA 9/13

Wszystkie budynki przy ulicach:
E. CALLIERA, GRANICZNA
oraz ulice:
KANAŁOWA 10 - 18
KOLEJOWA 4 - 10, 41 - 54
J. ŁUKASZEWICZA 1 - 11

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 66 (N)
Zespół Szkół Handlowych
ul. ŚNIADECKICH 54/58

Ulice:
GĄSIOROWSKICH 8 - 12
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 35 - 49, numery parzyste 30 - 40
KANAŁOWA 1 - 9,
KOLEJOWA 55 - 57,
A. MAŁECKIEGO 1 - 7, 31 - 37
ŚNIADECKICH numery parzyste 2 - 60

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 67 (N)
Zespół Szkół Handlowych
ul. ŚNIADECKICH 54/58

Wszystkie budynki przy ulicach:
H.ŚWIĘCICKIEGO, ZACHODNIA
oraz ulice:
GĄSIOROWSKICH 1 - 6
GŁOGOWSKA 26, 26a, 28,numery nieparzyste 17 - 33
KOLEJOWA 1 - 3
ŚNIADECKICH numery nieparzyste 1 - 23

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 68
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
PARKOWA, H. SIEMIRADZKIEGO
oraz ulice:
J. CHEŁMOŃSKIEGO 1 - 7 , 19 - 22
J. KOSSAKA 1 - 10
J. MATEJKI 51 - 60

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 69
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
M. KONOPNICKIEJ, E. ORZESZKOWEJ, STOLARSKA, A. SZYLINGA
oraz ulice:
BUKOWSKA numery parzyste 16 - 20
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 1 - 9, numery parzyste 6 - 14, 16a i 20 - 20b
J. MATEJKI 1 - 11

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 70
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
A. GROTTGERA, SKRYTA
oraz ulice:
J. CHEŁMOŃSKIEGO 8 - 18
GRUNWALDZKA numery parzyste 22 - 28a
J. KOSSAKA 11 - 23
J. MATEJKI 61 - 68

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 71
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 3
ul. K. JAROCHOWSKIEGO 1

Wszystkie budynki przy ulicach:
K. IŁŁAKOWICZÓWNY, UŁAŃSKA
oraz ulice:
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 11 - 37b,
numery parzyste 32 - 44
WŁ. REYMONTA numery nieparzyste 3 - 21
ST. WYSPIAŃSKIEGO 38

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 72 (N)
Dom Studencki Uniwersytetu Medycznego "Eskulap"
ul. Przybyszewskiego 39

Wszystkie budynki przy ulicach:
BIAŁA, NIECAŁA, ROKIETNICKA, WOJSKOWA, ZAKĄTEK
oraz ulice:
BUKOWSKA numery parzyste 22-72
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 39-43a
MARCELIŃSKA 4-28, numery parzyste 30-36c
POLNA numery parzyste 60-86d
PRZYBYSZEWSKIEGO numery nieparzyste 39-47

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 278
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Onkologii Ginekologicznej,
ul. JAROCHOWSKIEGO 18

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY I ONKOLOGII GINEKOLOGICZNEJ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 279
111 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu
ul. GRUNWALDZKA 16/18

111 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W POZNANIU

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 280
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Wielkopolskie Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej
im. Ireneusza Wierzejewskiego
ul. GĄSIOROWSKICH 7/8

SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ORTOPEDII I CHIRURGII URAZOWEJ IM. IRENEUSZA WIERZEJEWSKIEGO

(N) - lokal przystosowany dla potrzeb niepełnosprawnych


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: