Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Winklera rowerzyści mogą korzystać z kontrapasu. Jarochowskiego czeka od wiosny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Winklera rowerzyści mogą korzystać z kontrapasu. Jarochowskiego czeka od wiosny
26-09-2011 01:04   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Winklera pojawił się pas przeznaczony dla rowerzystów. Umożliwi on cyklistom jazdę w obu kierunkach po ulicy jednokierunkowej.

Kontrapas pojawił się na krótkim odcinku ulicy Winklera, pomiędzy Głogowską, a Kasprzaka.

O utworzenie specjalnego pasa przeznaczonego dla rowerzystów, umożliwiającego jazdę cyklistom w obu kierunkach po ulicy jednokierunkowej pod koniec ubiegłego roku wnioskowała Sekcja Rowerzystów Miejskich. ZDM wydał pozytywną opinię w tej sprawie. Kilka tygodni temu na Winklera został wymalowany kontrapas.

W dalszym ciągu kontrapasu nie ma ulicy Jarochowskiego, który miał pojawić się wiosną, tymczasem mamy już drugą połowę września.

Kontrapas na ulicy Jarochowskiego zostanie wyznaczony najpóźniej do końca roku. Obecnie trwają prace związane z odnawianiem oznakowania poziomego w Poznaniu. Po zakończeniu odnawiania oznakowania w pobliżu szkół przystąpimy do wykonania oznakowania kontrapasu na Jarochowskiego - mówił w sierpniu Tomasz Libich, specjalista ds. informacji publicznej Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: