Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Palmiarni będą spełniać marzenia chorych dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Palmiarni będą spełniać marzenia chorych dzieci
17-09-2011 00:49   Janusz Ludwiczak
W niedzielę członkowie Fundacji Mam Marzenie będą zbierać pieniądze na realizację marzeń chorych dzieci. Dla najmłodszych przygotowano m.in. rysowanie marzeń, malowanie buziek czy wspólne czytanie bajek.

W niedzielę w Palmiarni będzie można wesprzeć Fundację Mam Marzenie, która zorganizuje zbiórkę pieniędzy na realizację marzeń dzieci z poznańskiego oddziału.

Dodatkowo dla wszystkich dzieci przygotowano szereg atrakcji, wśród nich m.in. rysowanie marzeń, malowanie buziek czy wspólne czytanie bajek.

Do programu Fundacji może zostać zakwalifikowane każde dziecko między 3 a 18 rokiem życia, które cierpi na chorobę zagrażającą jego życiu tj. albo nieuleczalną chorobę genetyczną (np.: mukowiscydoza, postępująca dystrofia mięśni) albo chorobę nabytą o niekorzystnych rokowaniach (wznowa, rozsiew, powikłania neurologiczne, brak spodziewanych efektów zastosowanej terapii), która w opinii lekarza prowadzącego w czasie wypełniania ankiety zgłoszeniowej może być przyczyną śmierci dziecka.

Fundacja "Mam Marzenie", która działa od 2003 roku w samym Poznaniu spełniła marzenia ponad 400 dzieci, a w całym kraju uśmiech pojawił się na twarzy prawie 3,3 tys. małych podopiecznych tej organizacji.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: