Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Szóstka" pojedzie przez Głogowską i Reymonta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Szóstka" pojedzie przez Głogowską i Reymonta
27-08-2011 14:07   Janusz Ludwiczak
W związku z pracami prowadzonymi przez Aquanet w poniedziałek od godz. 20:00 tramwaje linii nr 6, 13 i 15 nie będą jeździć ulicą Grunwaldzką. Zmiany w organizacji ruchu przy skrzyżowaniu Bukowskiej i Roosevelta czekają też kierowców.

W związku z renowacją kanałów ogólnospławnych oraz magistrali wodociągowych w ulicy Roosevelta i Bukowskiej od poniedziałku 29 sierpnia od godz. 20:00 do wtorku 30 sierpnia do ok. godz. 5:00 kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu. Nie będzie możliwości wjazdu z ulicy Roosevelta w Bukowską i odwrotnie.

Objazd dla ruchu kołowego poprowadzony zostanie przez Rondo Kaponiera, Zwierzyniecką i Zeylanda (lub Kraszewskiego).

Zmiany czekać będą też pasażerów MPK. Ulicą Grunwaldzką nie będą jeździć tramwaje linii nr 6, 13 i 15.

"Szóstka" pojedzie objazdem przez Głogowską, Hetmańską, Reymonta i Rondo Jeziorańskiego.

Tramwaje linii nr 13 i 15 pojadą objazdem przez Przybyszewskiego, Dąbrowskiego i Kraszewskiego (ponadto "trzynastka" wracając z Centrum pojedzie przez Most Teatralny i Dąbrowskiego).

Na trasie: RONDO JEZIORAŃSKIEGO - Grunwaldzka - Szylinga - Bukowska - Zeylanda - Zwierzyniecka - RONDO KAPONIERA kursować będzie autobusowa komunikacja zastępcza "za tramwaj" oznaczona symbolem T1.

Natomiast autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, A i L oraz nocne 240, 242 i 251 zamiast z przystanku "Bałtyk" (na ulicy Roosevelta) będą zabierać pasażerów z przystanku "Rondo Kaponiera" na ulicy Zwierzynieckiej, na wysokości hotelu Mercure.

Powodem utrudnień jest montaż renowacyjnej rury wodociągowej (o długości 360 mb) metodą ścisłego pasowania wewnątrz magistrali wodociągowej o średnicy 500 mm, celem jej doszczelnienia i wzmocnienia. Realizacja robót nie będzie miała wpływu na dostawy wody dla mieszkańców.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: