Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Górczyn: Rozpoczyna się przebudowa ulicy Kosynierskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Górczyn: Rozpoczyna się przebudowa ulicy Kosynierskiej
25-07-2011 00:17   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpocznie się przebudowa ulicy Kosynierskiej na Górczynie. W ramach prac, które potrwają do końca października ulica zyska nową nawierzchnię, odwodnienie, oświetlenie i nowe chodniki.

W poniedziałek wyłoniona w przetargu firma Budromel ze Złotkowa rozpocznie przebudowę ulicy Kosynierskiej na Górczynie, w pobliżu Łazarza.

Do końca października na Kosynierskiej pojawi się nowa nawierzchnia i chodniki, a także zamontowane zostanie oświetlenie uliczne i odwodnienie. To kolejna arteria na Górczynie, po Górczyńskiej, Dalekiej, Bosej, Knapowskiego i Myśliwskiej, która doczekała się generalnej przebudowy, a w zasadzie rozbudowy. Zarząd Dróg Miejskich po wnioskach Rady Osiedla Górczyn planuje też przeprowadzić remont ulicy Sielskiej.

Remont Kosynierskiej będzie kosztować 376 649,76 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: