Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W połowie czerwca otwarta zostanie pływalnia w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W połowie czerwca otwarta zostanie pływalnia w Parku Kasprowicza
01-06-2011 02:26   Janusz Ludwiczak
Między 15, a 20 czerwca otwarta zostanie pływalnia letnia w Parku Kasprowicza. W tym roku za kąpiel zapłacimy 8 złotych.

Już za dwa tygodnie będzie można popluskać się i poopalać na pływalni letniej w Parku Kasprowicza.

Otwarcie pływalni planuje między 15, a 20 czerwca. Bilet normalny kosztować będzie 8 złotych, a ulgowy 7 zł - mówi Andrzej Chyliński, kierownik pływalni letniej w Parku Kasprowicza.

Podobnie jak w latach ubiegłych pływalnia otwarta będzie w godz. od 9:00 do 18:00. Natomiast między 19, a 21 obiekt będzie dostępny dla tych, co chcą swobodnie popływać.

W upalne dni pływalnię odwiedzało nawet 2 tysiące osób. Najgorzej jest, gdy pada deszcz, wtedy obiekt świeci pustkami - dodaje Andrzej Chyliński.

W pływalni w Parku Kasprowicza znajdują się trzy baseny – duży o wymiarach 50x20 m, średni oraz brodzik dla małych dzieci. Chętni oprócz pływania mogą skorzystać z 65 metrowej zjeżdżalni, zagrać w koszykówkę lub siatkówkę. Do dyspozycji plażowiczów jest też wypożyczalnia leżaków.


Komentarze (1)

01-06-2011 14:19:12
adam
7zł za ulgowy chyba ich poje..ło, Biorąc pod uwagę stan tego basenu powinni się cieszyć jakby ludzie chcieli płacić 5 nor i 3zł za ulg. W średnim basenie nie ma wody, w dużym można się pokaleczyć na ławkach można się pociąć, był tam kiedyś sanepid?
Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: