Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz na planie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz na planie
26-05-2011 13:16   Janusz Ludwiczak
Przygotowaliśmy dla Państwa zaktualizowany nowy plan Łazarza, na którym naniesione zostały nowe granice Osiedla Święty Łazarz, nowe sygnalizacje świetlne, aktualny przebieg tras komunikacji miejskiej oraz nowe hipermarkety.

Zaktualizowany plan Łazarza dostępny jest na stronie: wwww.plan.lazarz.pl. Oprócz siatki ulic i sieci komunikacyjnej na planie można znaleźć apteki, urzędy pocztowy, zasięg nowej Rady Osiedla Święty Łazarz, a także szkoły i przedszkola.

Nowy plan Łazarza został poszerzony o obszar dawnego Osiedla Targowego, aż do ulicy Bukowskiej.

Dodatkowo na naszą mapę zaznaczyliśmy punkty, w których znajdują się biletomaty, nowe sygnalizacje świetlne oraz nowe hipermarkety otwarte w ostatnim czasie w dzielnicy. Widać, ze Łazarz zmienia się praktycznie każdego miesiąca. Ponadto na naszym planie pojawiły się korekty w trasach komunikacji miejskiej, z uwzględnieniem kursującej od 1 kwietnia wzdłuż ulicy Głogowskiej linii nocnej nr 249.

Plan Łazarza aktualizowany jest regularnie, przy każdych dużych większych zmianach. W planach jest rozszerzenie naszego planu o fotomapę i inne dodatki, a także podział na mapy tematyczne.


Komentarze (1)

26-05-2011 14:58:29
XYZad
I gdyby jeszcze podatki (mówię o MTP i Arenie) choć w 10% zostały w Osielu stać byłoby nas na złote poręcze.w każdej z klatek schodowych, wielopoziomowe garaże pod domami.Uppps!!! Budzik dzwoni! Już czas do roboty na 3 zmianę.Ludzie ! Jaki fajny sen miałem!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: