Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzeum Komunikacji będzie można zwiedzić w noc... muzeów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzeum Komunikacji będzie można zwiedzić w noc... muzeów
13-05-2011 14:02   Janusz Ludwiczak
W sobotę odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Wieczorem będzie można zwiedzać też Muzeum Komunikacji MPK przy ul. Głogowskiej.

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów będzie można zwiedzić Muzeum Komunikacji MPK przy ul. Głogowskiej. Wcześniej zawiozą nas do niego zabytkowe tramwaje.

Zabytkowe bimby linii M odjeżdżać będą z przystanku przy ul. Towarowej (obok Auli Novej) o godz. 17:35, 19:35 i 21:35 i przez ul. Stanisława Matyi, Most Dworcowy i Głogowską dowiezie zainteresowanych do Muzeum Komunikacji. Zwiedzający będą mogli też zwiedzić samą zajezdnię tramwajową przy ul. Głogowskiej.


Komentarze (1)

16-05-2011 08:53:34
mieszkanka Łazarza
nikt jeszcze nie napisał ,że pod zajezdnią zebrała się spora grupa chętnych zwiedzenie tegoż MUZEUM ,bo w tym dniu to jedna z niewielu okazji wejścia na jego teren . ale kazano nam czekac az przyjedzie tramwaj M żeby wejśc na teren muzeum ,poniewaz tylko taką formę przewidziano dla zwiedzających , to nic że mieszkam i chyba nie tylko ja w pobliżu zajezdni i trudno mi było jechac na Towarowa szukać tego tramwaju , Panowie wpuszczający nie mogli zrozumiec dlaczego zbiera sie przed zajeznia nielegalnagrupa chcących zwiedzic to ich muzeum .... na szczęscie w wielkim tłoku i po godzinie oczekiwania wpuszczono nas , pozostałe muzea ,które chcialam zwiedzić udało mi sie bez większych problemów i zdziwienia pracujących tam ludzi
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: