Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzeum Komunikacji będzie można zwiedzić w noc... muzeów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzeum Komunikacji będzie można zwiedzić w noc... muzeów
13-05-2011 14:02   Janusz Ludwiczak
W sobotę odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Wieczorem będzie można zwiedzać też Muzeum Komunikacji MPK przy ul. Głogowskiej.

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów będzie można zwiedzić Muzeum Komunikacji MPK przy ul. Głogowskiej. Wcześniej zawiozą nas do niego zabytkowe tramwaje.

Zabytkowe bimby linii M odjeżdżać będą z przystanku przy ul. Towarowej (obok Auli Novej) o godz. 17:35, 19:35 i 21:35 i przez ul. Stanisława Matyi, Most Dworcowy i Głogowską dowiezie zainteresowanych do Muzeum Komunikacji. Zwiedzający będą mogli też zwiedzić samą zajezdnię tramwajową przy ul. Głogowskiej.


Komentarze (1)

16-05-2011 08:53:34
mieszkanka Łazarza
nikt jeszcze nie napisał ,że pod zajezdnią zebrała się spora grupa chętnych zwiedzenie tegoż MUZEUM ,bo w tym dniu to jedna z niewielu okazji wejścia na jego teren . ale kazano nam czekac az przyjedzie tramwaj M żeby wejśc na teren muzeum ,poniewaz tylko taką formę przewidziano dla zwiedzających , to nic że mieszkam i chyba nie tylko ja w pobliżu zajezdni i trudno mi było jechac na Towarowa szukać tego tramwaju , Panowie wpuszczający nie mogli zrozumiec dlaczego zbiera sie przed zajeznia nielegalnagrupa chcących zwiedzic to ich muzeum .... na szczęscie w wielkim tłoku i po godzinie oczekiwania wpuszczono nas , pozostałe muzea ,które chcialam zwiedzić udało mi sie bez większych problemów i zdziwienia pracujących tam ludzi
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Przeboje znane i lubiane - koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: