Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kiermasz roślin odbył się w Parku Wilsona. Zgłoś swój balkon lub ogród do konkursu "Zielony Poznań" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kiermasz roślin odbył się w Parku Wilsona. Zgłoś swój balkon lub ogród do konkursu "Zielony Poznań"
10-05-2011 22:35   Janusz Ludwiczak
Pelargonie, kaktusy, doniczki, a także kapelusze, krówki i chleb wiejski można było kupić podczas kiermaszu roślin ozdobnych, sprzętu ogrodniczego i specjalistycznej literatury, który odbył się w weekend w Parku Wilsona.

Kiermasz organizowany jest od kilku lat i odbywa się w ramach konkursu "Zielony Poznań".

Poznaniacy, którzy dość licznie przybyli w sobotę i niedzielę do Parku Wilsona mogli kupić różnego rodzaju rośliny, kwiaty, sprzęt ogrodniczy i wszystko co potrzebne do przystrojenia balkonu czy przydomowego ogrodu.

Nie brakowało też stoisk, na których można było kupić kapelusze, odzież, a także krówki, watę cukrową czy potrawy z grilla.

Swój punkt mieli także organizatorzy konkursu "Zielony Poznań" . Pracownicy Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania udzielali zainteresowanym poznaniakom informacji o XVIII edycji konkursu.

Jest to już osiemnasta edycja konkursu "Zielony Poznań". Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca na kartach dostępnych na portalu Urzędu Miasta Poznania www.poznan.pl, w sekretariacie Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, w siedzibach Okręgowych Zarządów Ogródków Działkowych oraz w biurach rad osiedli. - powiedział Marek Stachowiak, dyrektor Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania.

I etap rozgrywany na terenie osiedli zakończy się w lipcu. Natomiast wyniki II etapu - miejskiego poznamy na uroczystym podsumowaniu XVIII edycji konkursu "Zielony Poznań" w pierwszej połowie listopada - dodaje dyrektor Marek Stachowiak.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: