Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Orkiestra Pawlaka wystąpi w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Orkiestra Pawlaka wystąpi w Parku Wilsona
03-05-2011 01:43   Janusz Ludwiczak
W niedzielę w Muszli Koncertowej wystąpi Orkiestra Zbigniewa Pawlaka.

Znane polskie i zagraniczne przeboje, w nowych aranżacjach będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę, 8 maja od godz. 16:00 w Parku Wilsona. W Muszli Koncertowej wystąpi Orkiestra Zbigniewa Pawlaka.

Jako soliści wystąpią: Maciej Szalik, Ivona Skoczylas, Izabela Wieczorek, Zbigniew Rybak, i Andriej Melnyk. W skład Orkiestry wchodzą czołowi poznańscy muzycy: Maciej Słomian, Marek Galubiński, Krzysztof Bendowski, Piotr Nobik, Włodzimierz Kostecki, Marcin Kajper, Marek Wojciechowski, Rafał Wiśniewski, Mieczysław Biała.

Orkiestra Zbigniewa Pawlaka swoją popularność zawdzięcza udziałom w prestiżowych koncertach i balach, można ją także usłyszeć w programach telewizyjnych. Ostatnio zespół można usłyszeć w wykonaniu świetnie skompilowanych programów takich jak: "Biesiada na wesoło", "Lata 20, Lata 30" czy "Największe przeboje lat 60. i 70.".

W 2001 roku ukazała się pierwsza płyta Orkiestry Zbigniewa Pawlaka - "Największe Przeboje".

ZOBACZ TAKŻE: Palmiarnia będzie obchodzić 100-lecie


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem
Obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com . Warsztaty współfinansowane z budżetu Miasta Poznania w ramach projektu "

06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: