Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PIT tylko do północy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PIT tylko do północy
02-05-2011 01:16   Janusz Ludwiczak
Równo o godz. 24 mija termin składania zeznań podatkowych za 2010 rok. Jeżeli nie wypełniliśmy jeszcze PIT-u należy się spieszyć lub liczyć z konsekwencjami - karą grzywny w wysokości od 130 do 2600 zł i brakiem ulg w przyszłym roku.

W tym roku zeznania podatkowe możemy złożyć do 2 maja włącznie, a to ze względu na to, że 30 kwietnia przypadł w sobotę, czyli w dzień wolny od pracy.

Do piątku PIT-y w urzędach skarbowych lub elektronicznie (za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl) złożyło ok. 60% poznaniaków, czyli ponad 364 tys. mieszkańców. W całym kraju PIT-y przez internet złożyło ponad 800 tys. podatników, a w Poznaniu ok. 20 tys.

Jeżeli nie złożyliśmy jeszcze zeznań podatkowych należy się spieszyć. Gdy tego nie uczynimy musimy liczyć się z konsekwencjami - karą grzywny w wysokości od 130 do 2600 zł i brakiem ulg w przyszłym roku.

Zeznania podatkowe za 2010 rok możemy złożyć osobiście w Urzędzie Skarbowym (dla Łazarza jest to placówka przy ul. Smoluchowskiego 1, 2 maja czynna będzie od 7:30 do 18:00), za pośrednictwem Poczty Polskiej (do godz. 19:00 czynna będzie poczta przy Rynku Łazarskim 7, a do godz. 20:00 urzędy pocztowe przy ul. Chociszewskiego 18 i Głogowskiej 132 oraz do godz. 24:00 przy Dworcu Zachodnim), a także przez internet: www.e-deklaracje.gov.pl (jednak nie warto czekać z tym na ostatnią chwilę, możliwe, że zawieszać będzie się serwer i wtedy nie wyślemy naszego PIT-u).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: