Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarski Mądrala - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarski Mądrala
28-04-2011 00:45   Janusz Ludwiczak
Druga edycja konkursu "Łazarski Mądrala" dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych odbyła się w Szkole Podstawowej nr 69.

18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 69 przy ul. Jarochowskiego odbyła się druga edycja konkursu "Łazarski Mądrala", którego współorganizatorem była Rada Osiedla Święty Łazarz.

O tytuł "Łazarskiej Mądrali" walczyły drużyny ze szkół podstawowych - nr 10, 69, 77 i 90. Uczestnicy konkursu musieli rozwiązywać rebusy i zagadki, układać puzzle, wziąć udział w "biegającym dyktandzie" oraz rozwiązać zadanie matematyczne "Na straganie".

Najlepszą "Łazarską Mądralą" okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 77. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje z SP10, SP69 i SP90.


Fot: Szkoła Podstawowa nr 69

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: