Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy linii 82 mają problem z wjazdem na pas i skrętem z Arciszewskiego w Grochowską - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy linii 82 mają problem z wjazdem na pas i skrętem z Arciszewskiego w Grochowską
26-04-2011 02:09   Janusz Ludwiczak
Kierowcy autobusów linii nr 82 muszą nieźle się wysilić, by z ulicy Arciszewskiego skręcić w ulicę Grochowską. Bardzo często zdarza się, że autobusy zjeżdżając z przystanku nie mogą wjechać na trzeci pas, służący do skrętu w lewo.

Najgorzej jest w godzinach szczytu. Wtedy kierowcy autobusów linii 82 muszą prosić kierowców samochodów o umożliwienie na wjazd, na pas lewoskrętu z ulicy Arciszewskiego w Grochowską. Często zdarza się też tak, że autobusy nie mogą wjechać na dany pas ruchu i wtedy kierowcy MPK z ulicy Arciszewskiego w Grochowską korzystają, ze środkowego pasa ruchu, na którym jest strzałka prosto i muszą ryzykować złamaniem przepisów ruchu drogowego, by dowieść pasażerów z Górczyna i Łazarza w kierunku Grunwaldu, Ogrodów i winogradzkich osiedli.

Problem mogłoby rozwiązać przesuniecie o parę metrów przystanku "Arciszewskiego" w kierunku ul. Palacza lub uruchomienie nowego przystanku dla autobusów linii nr 82 na ulicy Grochowskiej, już za skrzyżowaniem z ul. Arciszewskiego. Naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 90 znajduje się nawet wysepka.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: