Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

ŁAZARZ LIVE - zobacz co dzieje się na żywo w dzielnicy o każdej porze dnia i nocy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
ŁAZARZ LIVE - zobacz co dzieje się na żywo w dzielnicy o każdej porze dnia i nocy
18-04-2011 01:27   Janusz Ludwiczak
Od paru tygodni możemy o każdej porze dnia i nocy zobaczyć co dzieje się na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej czy Rynku Łazarskim.

Przejeżdżające tramwaje przez skrzyżowanie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej, mieszkańców robiących zakupy na Rynku Łazarskim, a także taksówkarzy czekających na postoju przy Lejku możemy zobaczyć na żywo, o każdej porze dnia i nocy dzięki projektowi OOGNET, który stworzyła firma Astro S.A.

Wchodząc na stronę www.oognet.pl w zakładkę okiem kamery możemy zobaczyć co dzieje się aktualnie na Łazarzu. Do wyboru mamy trzy kamery - z widokiem na skrzyżowanie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej, Rynek Łazarski i ulicę Głogowską, w kierunku centrum.

Wierzymy, że projekt OOGNET jest niezwykle perspektywiczny, bo w sposób innowacyjny łączy współczesne wykorzystanie mediów i możliwości tworzenia treści. W ramach OOGNETu będzie się pojawiało coraz więcej komercyjnych widoków z centrów handlowych, restauracji, kawiarni czy stacji benzynowych.
Kamery te są wysokiej jakości urządzeniami HD. Jest to szczególnie widoczne przy porównywaniu do sprzętu standardowo wykorzystywanego do celów tego typu
- mówi Olimpia Owczarek, asystentka zarządu Astro S.A.

Instalacja kolejnych kamer w Poznaniu jest naturalnie planowana zarówno jeśli chodzi o inwestycje własne jak i poszukiwanie komercyjnych partnerów. Liczymy na szybki rozwój sieci podmiotów zainteresowany wykorzystaniem kamer w ramach swojej działalności. Jeśli w Państwa dzielnicy pojawi się jakaś niezwykle ciekawa lokalizacja to nie wykluczamy także instalacji kolejnej kamery. - dodaje Olimpia Owczarek z Astro S.A.

Dzięki OOGNET możemy też zobaczyć, posiadając komputer i łącze internetowe, z dowolnego miejsca na świecie co dzieje się też na poznańskim Starym Rynku, a także w innych miastach Polski, np. na wrocławskim Rynku, Floriańskiej w Krakowie czy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zobacz Łazarz na żywo:

Komentarze (5)

04-03-2015 07:53:11
krzyś
juz sie nic nie zobaczy bo od dłuższego czasu nie działają dwie kamery na głogowskeij i na hetmańskiej i z tego co mi wiadomo chyba juz nie bedą działać...
25-08-2011 20:42:55
Ello
Łazarski ma zostać. Widzę po ile pyry są na bieżąco ;)
18-04-2011 19:44:44
miki
a może zamiast Rynku Łazarskiego lepiej pokazać Park Wilsona lub Arenę?
18-04-2011 14:56:25
v v
Jak się tak popatrzy to widać różnicę, pomiędzy rynkiem w Poznaniu, a Rynkiem w Krakowie i Wrocławiu.
18-04-2011 13:14:02
sicilpol
brawo, bardzo dziękuję za ten artykuł, od dawna szukałam kamer z Poznania a nawet nie marzyłam, ze będą takie na Łazarzu!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: