Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach i w Parku Kasprowicza nie będzie strefy kibica - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach i w Parku Kasprowicza nie będzie strefy kibica
28-03-2011 00:57   Janusz Ludwiczak
Międzynarodowe Targi Poznańskie i Park Kasprowicza - to miejsca, które były rozważane pod przygotowanie strefy kibica w czasie Euro 2012. Miejscy urzędnicy wybrali jednak Plac Wolności.

Międzynarodowe Targi Poznańskie i Park Wilsona - jedno z tych miejsc mogło być strefą kibica w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które odbędą się w przyszłym roku. Miejscy urzędnicy po konsultacjach przeprowadzonych z naukowcami z Politechniki Poznańskiej wybrali Plac Wolności jako miejsce, w którym kibice będą oglądać mecze podczas Euro2012.

Budowa strefy kibica kosztować będzie 20 mln zł, z czego część środków pokryje UEFA, miasto oraz sponsorzy. Według szacunków na Placu Wolności będzie mogło zasiąść od 20 do 35 tysięcy kibiców.

Ostatni raz strefa kibica była na Łazarzu, obok hali Arena podczas EuroBasketu we wrześniu 2009 roku.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

ZOBACZ TAKŻE: Strefa Kibica powstała w Parku Kasprowicza

Komentarze (1)

29-03-2011 18:05:27
Micza
W miejscu, znaczącym pod względem historycznym dla Poznania nie powinny się odbywać wydarzenia z udziałem pseudokibiców. Gdzie podziali się prawdziwi kibice ? Na Placu Wolności odbywały się zawsze przysięgi i parady wpisujące się w życie Poznania. Tak powinno pozostać.
Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: