Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

ZTM przeprowadził się na Matejki, do kamienicy wyremontowanej za 15 mln zł - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
ZTM przeprowadził się na Matejki, do kamienicy wyremontowanej za 15 mln zł
04-04-2011 01:17   Janusz Ludwiczak
Zarząd Transportu Miejskiego przeniósł się z wieżowca przy ul. Grunwaldzkiej 104 do odrestaurowanej kamienicy przy Matejki 59.

Można śmiało powiedzieć, że komunikacją Łazarz stoi. Od lat przy ulicy Głogowskiej 131/133 mieści się siedziba MPK. Od teraz swoją siedzibę na Łazarzu ma Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM).

W wyremontowanej i odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Matejki 59 mieści się teraz cała siedziba ZTM, która do tej pory mieściła się w wieżowcu przy ul. Grunwaldzkiej 104.

Na Matejki pasażerowie tramwajów i autobusów mogą m.in. załatwić reklamacje, złożyć skargi na kontrolerów czy opłacić mandat za jazdę bez biletu. W Biurze Obsługi Klientów możemy kupić bilet na tramwaj i autobus oraz doładować komkartę.

ZTM mieści się w kamienicy o powierzchni 3 tys. m2, którą zaprojektował architekt Max Johow. Obiekt, pochodzący z 1904 roku został gruntownie wyremontowany i odrestaurowany. Remont kamienicy kosztował 15 mln zł, z czego część środków została zaczerpnięta z kredytu Europejskiego Banku Inwestycyjnego.


Komentarze (3)

05-10-2011 16:54:27
swirus500
luuuuuudzie,ztm pożera wasze pieniądze z biletów.nie dajcie sie nabrac na ich slodkie gęganie.tanie bilety?mój ty bosze...obawiazek zatrzymania na kazdym przystanku poza godzinami szczytu pożera ogromne pieniadze za paliwo...kiedys,zanim ztm został wydzielony z mpk,prace wykonywało 4 lub 5 ludzi.dzis te same robote robi kupa wiecej ludzi,w nowoczesnym budynku za pensie powyżej 4 tys zl..gdzie tam 4..pewnie z 10 tys polowa odbiera..a integracja komunikacji z gminami itd?smiech...kto przyjdzie jezdzic dla ztm-u,ktory absolutnie nie sznuje swoich podwladnych.tylko bidoki,gminy ktore ledwo wiaza koniec z koniecem.szkoda gadac..kolejny twór miejski dla kumpli grobelnego.zapomnijcie o taniej i przyjaznej komunikacji.
14-04-2011 20:17:26
alibaba
teraz wiemy dlaczego bilet drozeją heheh Andrzejewska .. ty....
25-03-2011 13:25:14
hej
a po co w ogóle jest ta firma która zjada nasze pieniądze ?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: