Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald prowadzi agitację wyborczą? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald prowadzi agitację wyborczą?
19-03-2011 23:50   Janusz Ludwiczak
Zagłosuj na sprawdzonych w działaniu kandydatów z Twojego osiedla spółdzielczego S.M. "Grunwald" - takie plakaty pojawiły się na klatkach schodowych Osiedla "Łazarz".

Potwierdziły się nasze doniesienia. W artykule: "Osiedle spółdzielni mieszkaniowej chce promować tylko wybranych kandydatów do Rady Osiedla Św.Łazarz" pisaliśmy, że Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald chce promować tylko trzech kandydatów do Rady Osiedla Święty Łazarz.

I faktycznie tak się stało. Już w środę na klatkach schodowych budynków mieszkaniowych, należących do Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald pojawiły się plakaty z napisem: "Zagłosuj na sprawdzonych w działaniu kandydatów z Twojego osiedla spółdzielczego S.M. "Grunwald"!".

Czy w ten sposób Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" nie prowadzi agitacji wyborczej, popierając tylko trzech konkretnych kandydatów?
Zachęcam, by oddawać głos na Marię Łazarz, Wojciecha Wośkowiaka i Andrzeja Sokolnickiego. My tych ludzi znamy. To są osoby, które mieszkają w zasobach spółdzielczych. Nie będą to osoby nieznane, bo dwie z nich są członkami Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald - mówił w poniedziałek portalowi lazarz.pl Jerzy Babiak, Przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

A co na to sami zainteresowani kandydaci?
Pomysł nie podoba mi się i nie chciałabym aby moje nazwisko było umieszczone na plakatach spółdzielnianych. Takie wyróżnienie tylko wybranych osób nie jest w porządku w stosunku do pozostałych osób kandydujących, szczególnie członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" - powiedziała Maria Łazarz, członek Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald i kandydatka do Rady Osiedla Święty Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: