Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Osiedle spółdzielni mieszkaniowej chce promować tylko wybranych kandydatów do Rady Osiedla Św.Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Osiedle spółdzielni mieszkaniowej chce promować tylko wybranych kandydatów do Rady Osiedla Św.Łazarz
15-03-2011 01:12   Janusz Ludwiczak
Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald chce promować tylko trzech kandydatów do Rady Osiedla Święty Łazarz.

Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald chce rozwiesić na klatkach schodowych swoich budynków mieszkaniowych plakaty, zachęcające do oddawania głosów na trzech konkretnych kandydatów do Rady Osiedla Święty Łazarz (jednostki pomocniczej miasta Poznania).

Zachęcam, by oddawać głos na Marię Łazarz, Wojciecha Wośkowiaka i Andrzeja Sokolnickiego. My tych ludzi znamy. To są osoby, które mieszkają w zasobach spółdzielczych. Nie będą to osoby nieznane, bo dwie z nich są członkami Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald - mówi Jerzy Babiak, Przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Pomysł nie podoba mi się i nie chciałabym aby moje nazwisko było umieszczone na plakatach spółdzielnianych. Takie wyróżnienie tylko wybranych osób nie jest w porządku w stosunku do pozostałych osób kandydujących, szczególnie członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" - powiedziała Maria Łazarz, członek Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald i kandydatka do Rady Osiedla Święty Łazarz.


R E K L A M A

Komentarze (1)

18-03-2011 08:55:41
obiektywny
już się kliki tworzą
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: