Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Poranek z widokiem na Targi" pokazała śniadaniowa Telewizja WTK - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Poranek z widokiem na Targi" pokazała śniadaniowa Telewizja WTK
07-03-2011 13:19   Janusz Ludwiczak
W sobotę Telewizja WTK nadała na żywo poranny program z antresoli Holu Wschodniego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W sobotę punktualnie o godz. 10:00 Telewizja WTK nadała dwugodzinny program "Poranek z widokiem na Targi". Tym samym było to pierwsze wydanie poznańskiej telewizji śniadaniowej , które pojawiło się na żywo z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

"Poranek z widokiem na Targi" poprowadzili Katarzyna Andraszyk i Dariusz Milejczak. W programie nie zabrakło relacji z Targów Edukacyjnych, prognozy pogody, serwisów komunikacyjnych i informacyjnych. Widzowie mogli posłuchać rozmowy z zaproszonym gościem, którym był Bohdan Butenko, znany rysownik, ilustrator i autor książek dla dzieci.

Śniadaniowa telewizja WTK nadawać będzie na żywo z terenu targów co dwa tygodnie. 19 marca pojawi się m.in. relacja z targów fryzjerskich i kosmetycznych. Natomiast w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na antenie WTK pojawi się "Poranek z widokiem na Maltę".


Komentarze (2)

20-12-2011 11:48:08
lol
No nie wiem czy taka sympatyczna i ladna .Program dalllllllllllllllleko ma do profesjonalizmu .Czas prezenterke zmienic na mlodsza ta juz ma blizej do 40 .
07-03-2011 19:27:04
maksiu
Pani Andraszyk to jest taka ładna i sympatyczna, że aż chce się oglądac wtk.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: