Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Znany astrolog Jacek Kryg opowiadał radiestetom o roku metalowego zająca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Znany astrolog Jacek Kryg opowiadał radiestetom o roku metalowego zająca
18-02-2011 14:27   Janusz Ludwiczak
Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego zaprosiło znanego polskiego astrologa, Jacka Kryga, który wygłosił prelekcję na temat roku chińskiego.

Rok metalowego zająca rozpoczął się 3 lutego i potrwa do 22 stycznia 2012 roku. Jacek Kryg, znany polski astrolog, kulturoznawca, religioznawca, filozof specjalizujący się w zagadnieniach związanych z taoizmem, a także podróżnik po Dalekim Wschodzie, propagator kultury chińskiej i autor licznych książek (m.in. "Życie jako cel", "Filozofia i mistyka Wschodu", "Siła symboli i talizmanów Wschodu", "Astrologia chińska - podręcznik") we wtorek, 8 lutego w Klubie Osiedlowym "Krąg" opowiadał o tegorocznym roku chińskim, którego patronem jest chiński znak zodiaku królik.

Według Jacka Kryga rok metalowego zająca będzie podobny do minionego (2010 roku).
Będzie to rok oszustw politycznych. Popatrzmy na Egipt. Pamiętacie słowa: "przetaksujmy bilety z Tunezji na Egipt".
W tym roku będzie więcej zdrad, nietypowych miłości. Będą rozwijać się choroby weneryczne
- mówił Jacek Kryg.

Jacek Kryg przypomniał, że najwięcej ślubów będzie 11.11.2011 oraz 20.11.2011. Według astrologa będzie to najlepszy okres do zawierania małżeństw.
W tym roku Chińczycy nie biorą praktycznie małżeństw. Zobaczycie, że przyszły rok smoka, będzie dopiero szczęśliwy - przekonywał Jacek Kryg.

Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego zaprasza też w najbliższy wtorek, 22 lutego w godz. od 18 do 20 do Klubu Osiedlowego "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 na drzwi otwarte. Bezpłatnej pomocy udzielają radiesteci i bioenergoterapeuci.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: