Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zapraszamy na czat z Krzysztofem Skrzypinskim, Radnym Miasta Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zapraszamy na czat z Krzysztofem Skrzypinskim, Radnym Miasta Poznania
17-02-2011 14:47   Janusz Ludwiczak
Kolejnym gościem naszego sobotniego czata będzie Krzysztof Skrzypiński, Radny Miasta Poznania, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W trakcie godzinnej dyskusji będzie można porozmawiać z Krzysztofem Skrzypinskim - Radnym Miasta Poznania m.in. o planach na najbliższą kadencję, bezpieczeństwie i co można poprawić w dzielnicy.

Po półrocznej przerwie w minioną sobotę powrócił nasz cotygodniowy czat, podczas którego mogą Państwo uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i przydatne informacje. Jednak zamiast w środy (od 16 do 17) będziemy zapraszać Państwa do rozmowy z naszymi gośćmi o dogodniejszej porze, w soboty o godz.10:30.
Na pierwszy ogień pójdą nowo wybrani Radni Miasta z Łazarza.

W najbliższą sobotę w trakcie godzinnej dyskusji będzie można porozmawiać z Krzysztofem Skrzypinskim - Radnym Miasta Poznania, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego m.in. o planach na najbliższą kadencję, bezpieczeństwie i co można poprawić w dzielnicy.

Na rozmowę NA ŻYWO z naszym gościem zapraszamy w sobotę, 19 lutego w godz. od 10:30 do 11:30 na www.czat.lazarz.pl.
Już teraz można zadawać pytania za pośrednictwem poczty e-mailowej: czat@lazarz.pl (najdalej do soboty 19.02. do godz. 9:00).

Pod tym samym adresem e-mailowym: czat@lazarz.pl czekamy na Państwa propozycje, z kim chcielibyście porozmawiać, jakich gości mamy zaprosić i jakie tematy poruszyć w najbliższym czasie. Czekamy też na opinie o naszym czacie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: