Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zapraszamy na czat z Krzysztofem Skrzypinskim, Radnym Miasta Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zapraszamy na czat z Krzysztofem Skrzypinskim, Radnym Miasta Poznania
17-02-2011 14:47   Janusz Ludwiczak
Kolejnym gościem naszego sobotniego czata będzie Krzysztof Skrzypiński, Radny Miasta Poznania, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W trakcie godzinnej dyskusji będzie można porozmawiać z Krzysztofem Skrzypinskim - Radnym Miasta Poznania m.in. o planach na najbliższą kadencję, bezpieczeństwie i co można poprawić w dzielnicy.

Po półrocznej przerwie w minioną sobotę powrócił nasz cotygodniowy czat, podczas którego mogą Państwo uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i przydatne informacje. Jednak zamiast w środy (od 16 do 17) będziemy zapraszać Państwa do rozmowy z naszymi gośćmi o dogodniejszej porze, w soboty o godz.10:30.
Na pierwszy ogień pójdą nowo wybrani Radni Miasta z Łazarza.

W najbliższą sobotę w trakcie godzinnej dyskusji będzie można porozmawiać z Krzysztofem Skrzypinskim - Radnym Miasta Poznania, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego m.in. o planach na najbliższą kadencję, bezpieczeństwie i co można poprawić w dzielnicy.

Na rozmowę NA ŻYWO z naszym gościem zapraszamy w sobotę, 19 lutego w godz. od 10:30 do 11:30 na www.czat.lazarz.pl.
Już teraz można zadawać pytania za pośrednictwem poczty e-mailowej: czat@lazarz.pl (najdalej do soboty 19.02. do godz. 9:00).

Pod tym samym adresem e-mailowym: czat@lazarz.pl czekamy na Państwa propozycje, z kim chcielibyście porozmawiać, jakich gości mamy zaprosić i jakie tematy poruszyć w najbliższym czasie. Czekamy też na opinie o naszym czacie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: