Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ciężarówka na dwie godziny zablokowała ruch tramwajowy na Rondzie Jeziorańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ciężarówka na dwie godziny zablokowała ruch tramwajowy na Rondzie Jeziorańskiego
17-02-2011 01:24   Janusz Ludwiczak
W środę o godz. 20 wjeżdżający na Rondo Jeziorańskiego od strony ul. Reymonta samochód ciężarowy uległ awarii i stanął na torach, tym samym na prawie dwie godziny zablokował ruch tramwajowy.

Do zdarzenia doszło o godz. 20:00. Na miejscu zjawiły się pogotowie techniczne MPK, by pomóc w uruchomieniu kierowcy w uruchomieniu TIRa, a także przywrócić ruch tramwajowy. Po prawie dwóch godzinach pojazd udało się uruchomić.

Przez prawie dwie godziny, do 21:45 tramwaje linii nr 6, 13 i 15 jeździły objazdami przez Głogowską, Hetmańską i Reymonta. MPK uruchomiło na ten czas dwa autobusy zastępcze "za tramwaj", które kursowały ulicą Grunwaldzką z Ronda Jeziorańskiego do przystanku "Bałtyk".


Fot: Janusz Ludwiczak

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

17-02-2011 12:06:51
ptyś
A po co Ci ludzie czekali na przystanku, jak tramwaje nie jeździły? Czy oni nie widzieli, że na rondzie stoi ciężarówka? No tak, przecież tramwaje są widmo.
Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: