Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci przeniosą się z dworca na targi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci przeniosą się z dworca na targi
10-02-2011 01:09   Janusz Ludwiczak
1 kwietnia zlikwidowany zostanie komisariat policji na poznańskim dworcu kolejowym. Część policjantów z "kolejówki" (m.in. kryminalni i dochodzeniowcy) przeniesie się do komisariatu targowego na Śniadeckich.

Decyzję o likwidacji komisariatu kolejowego, który znajduje się na Dworcu Głównym PKP podjął mł. insp. Krzysztof Jarosz, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji.

Policyjna "kolejówka" zostaje zlikwidowana ze względów ekonomicznych, a także zbyt małej liczby interwencji. W ubiegłym roku funkcjonariusze z komisariatu kolejowego przeprowadzili 180 dochodzeń (dla porównania komisariat policji w Tarnowie Podgórnym przeprowadził prawie siedmiokrotnie więcej dochodzeń - ponad 1200).

Funkcjonariusze z dworcowej jednostki zostaną przeniesieni do innych placówek, zaś policjanci z sekcji kryminalnej i dochodzeniowej zostaną przeniesieni na komisariat targowy przy ul. Śniadeckich.

Jednocześnie zwiększone zostaną patrole na samym dworcu i w jego okolicach.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: