Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażnicy będą patrolować Stolarską i sprawdzać, czy kierowcy nie parkują w miejscach niedozwolonych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażnicy będą patrolować Stolarską i sprawdzać, czy kierowcy nie parkują w miejscach niedozwolonych
21-01-2011 01:35   Janusz Ludwiczak
Straż Miejska zapowiada, że przyjrzy się źle parkującym kierowcom na ulicy Stolarskiej i w okolicach targów. Strażnicy wystosowali też wniosek do ZDM o zamontowanie znaku T-24, wskazującego, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela.

O kierowcach, którzy bezmyślnie zostawiali swoje auta na ul. Stolarskiej, tym samym blokując przejazd nie tylko innych uczestnikom ruchu, ale karetkom przewożących chorych czy wozom straży pożarnej, jadących na sygnale pisaliśmy w artykułach:

Komunikacyjny problem ulicy Stolarskiej chce też rozwiązać Straż Miejska.

Problem związany z parkowaniem w tym miejscu jest znany funkcjonariuszom grunwaldzkiego referatu Straży Miejskiej. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności służbowych w omawianym miejscu wystawiają wezwania do stawiennictwa w siedzibie Straży Miejskiej oraz zakładają urządzenia blokujące koła pojazdów.
Biorąc pod uwagę ilość interwencji jakie spływają do referatu w dużym stopniu ogranicza stały nadzór nad omawianą ulicą
- tłumaczy Tomasz Staniszewski, Naczelnik Wydziału Zachód Straży Miejskiej.

Ulica Stolarska będzie nadal kontrolowana w ramach pełnionych służb w tym rejonie. Dodatkowo w celu unormowania prawidłowego parkowania Straż Miejska wystąpiła z wnioskiem do Zarządu Dróg Miejskich o zamontowanie pod znakiem "B-36"- zakaz zatrzymywania się, umieszczonym po lewej stronie ul. Stolarskiej wjeżdżając z ul. Śniadeckich tabliczki T-24 wskazującej, że pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela. Wyrażam opinie, że pozwoli to na znaczne poprawienie omawianej sytuacji w tym miejscu - dodaje Tomasz Staniszewski ze Straży Miejskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: