Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz na planie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz na planie
21-01-2011 01:05   Janusz Ludwiczak
Przygotowaliśmy dla Państwa zaktualizowany nowy plan Łazarza, na którym naniesione zostały nowe granice Osiedla Święty Łazarz, nowe sygnalizacje świetlne oraz nowe hipermarkety.

Zaktualizowany plan Łazarza dostępny jest na stronie: wwww.plan.lazarz.pl. Oprócz siatki ulic i sieci komunikacyjnej na planie można znaleźć apteki, urzędy pocztowy, zasięg nowej Rady Osiedla Święty Łazarz, a także szkoły i przedszkola.

Nowy plan Łazarza został poszerzony o obszar dawnego Osiedla Targowego, aż do ulicy Bukowskiej.

Dodatkowo na naszą mapę zaznaczyliśmy punkty, w których znajdują się biletomaty, nowe sygnalizacje świetlne oraz nowe hipermarkety otwarte w ostatnim czasie w dzielnicy. Widać, ze Łazarz zmienia się praktycznie każdego miesiąca.

Plan Łazarza aktualizowany jest regularnie, przy każdych dużych większych zmianach. W planach jest rozszerzenie naszego planu o fotomapę i inne dodatki, a także podział na mapy tematyczne.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: