Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie przesiądziemy się na "Moście Dworcowym". Tramwaje linii nr 5, 8, 14 i 18 pojadą objazdami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie przesiądziemy się na "Moście Dworcowym". Tramwaje linii nr 5, 8, 14 i 18 pojadą objazdami
15-01-2011 01:08   Janusz Ludwiczak
W sobotę wymieniane będą zwrotnice na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Roosevelta, tramwaje linii nr 5, 8, 14 i 18 kursować będą objazdami.

W najbliższą sobotę, 15 stycznia MPK wymieniać będzie zwrotnice na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Roosevelta (zwrotnica zjazdowa z Mostu Dworcowego w kierunku Ronda Kaponiera). Przez cały dzień zmienione zostaną trasy tramwajów linii nr 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14 i 18 jadących w kierunku ronda Kaponiera.

"Piątka" z ulicy Głogowskiej skręci w Most Dworcowy i dalej ulicami: Matyi, Królowej Jadwigi, Krzywoustego dojedzie do Ronda Rataje, a następnie Jana Pawła II i Kórnicką dojedzie na os. Lecha i dalej po stałej trasie dotrze na Stomil. Oznacza to, że tramwajem linii nr 5 nie będziemy mogli dojechać w okolice Kupca Poznańskiego i Placu Bernardyńskiego. Na szczęście w kierunku przeciwnym "piątka" będzie kursować bez zmian.

Natomiast tramwaje linii nr 8, 14 i 18 pojadą objazdem następującą trasą: Głogowska - Most Dworcowy - Towarowa - Św. Marcin - Most Uniwersytecki - Rondo Kaponiera - Roosevelta i dalej po stałych trasach. Objazdem przez ulicę Towarową kursować będą także tramwaje linii nr 6, 10, 11 i 12. Wszystkie tramwaje w kierunku przeciwnym kursować będą bez zmian, czyli przez Rondo Kaponiera, Roosevelta i dalej odpowiednio ul. Głogowską lub ul. Stanisława Matyi.

Uwaga! Nieczynny będzie też przystanek "Most Dworcowy" dla tramwajów linii nr 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 18 w kierunku Ronda Kaponiera.

Na trasie objazdowej tramwaje będą zatrzymywać się na dodatkowo przystankach: Towarowa II, Towarowa I i Rondo Kaponiera.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

30

wrz

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Uwertury i Suity
wstęp wolny

01

paź

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Bianco e nero
wstęp wolny

02

paź

do 04-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów
Jesienny Targ Ogrodniczy (02-03.10.)

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Da Camera
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: