Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

WOŚP po raz 5 na Łazarzu: Wojewoda zagrał w ping-ponga, licytowano meble - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
WOŚP po raz 5 na Łazarzu: Wojewoda zagrał w ping-ponga, licytowano meble
10-01-2011 02:01   Janusz Ludwiczak
Już po raz piąty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała na Łazarzu. W sumie 300 wolontariuszom udało się zebrać prawie 82 tys. zł.

Po raz dziewiętnasty w całej Polsce, a po raz piąty na Łazarzu zagrała w niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane były pieniądze dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Na Łazarzu Orkiestra zagrała dwukrotnie. W II LO przy Matejki, gdzie mieścił się Sztab Stowarzyszenia "Creo" można było zagrać z Wojewodą Wielkopolskim, Piotrem Florkiem w ping ponga.

Na najmłodszych czekało malowanie farbkami twarzy i wykonywanie tatuaży przez wolontariuszy.

Natomiast w drugim łazarskim sztabie, mieszczącym się w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyły się licytacje, podczas których można było stać się posiadaczem mebli (m.in. foteli i stołu) wyprodukowanych przez swarzędzkie domy meblowe, koszulki z autografem samego Jurka Owsiaka, piłki siatkowej z finału Pucharu Polski czy też gadżetów sportowych Lecha Poznań.

W sumie w niedzielę na łazarskich ulicach kwestowało prawie 300 wolontariuszy (214 ze Sztabu Klubu "Krąg" i 80 ze Sztabu "Creo"). W niedzielę na Łazarzu, na rzecz WOŚP udało się zebrać 81 799,89 zł. Do pobicia ubiegłorocznego rekordu zabrało 13,3 tys. zł. Za to rekord pobito w sztabie WOŚP, w Klubie "Krąg" - podczas niedzielnego finału zebrano 57 899,89 zł (w roku ubiegłym 55 150,32 zł).

Przez cały dzień relacjonowaliśmy przebieg XIX finału WOŚP - zapraszamy do przeczytania naszej relacji minuta po minucie.

Więcej w audycji "Lazarz.pl w Radiu 33" - POSŁUCHAJ


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: