Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezentowy zawrót głowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezentowy zawrót głowy
19-12-2010 01:05   Janusz Ludwiczak
Już po raz siódmy odbył się na targach Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, na których blisko 400 rękodzielników i artystów z Polski i zagranicy prezentowało swoje prace.

W pierwszy weekend grudnia na MTP odbył się już po raz siódmy Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, podczas którego zwiedzający mogli nie tylko kupić prezent gwiazdkowy, ale zobaczyć unikatową galerię rękodzieła i sztuki użytkowej, gdzie swoją twórczość prezentowali i sprzedawali absolwenci i studenci akademii sztuk pięknych, artyści ludowi, rzemieślnicy, oraz amatorzy. Na specjalnej przestrzeni swoje prace - obrazy olejne i akwarele, grafikę, rzeźbę, ceramikę użytkową oraz designerskie meble - zaprezentowali studenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Podczas festiwalu na stoiskach blisko 400 wystawców odwiedzający mogli kupić malarstwo, rzeźbę, grafikę, fotografię, ceramikę i szkło, różnorodną biżuterię (z bursztynu, srebra, szkła, koralików, drewna, filcu czy witraży), unikatowe ubrania, torebki i dodatki, meble i artykuły dekoracji wnętrz, rękodzieło ludowe, ręcznie wykonane zabawki oraz ozdoby świąteczne w tym stroiki, szopki betlejemskie, ręcznie zdobione bombki, kartki i anioły.

Trzydniowy VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odwiedziło ponad 13 tysięcy zwiedzających.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: