Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gratowóz odwiedził Łazarz i rozdawał prezenty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gratowóz odwiedził Łazarz i rozdawał prezenty
05-12-2010 00:54   Janusz Ludwiczak
W sobotę Mobilny Punkt Gromadzenia Odpadów Problemowych znów zawitał przed Areną. Tym razem mieszkańcy mogli nie tylko pozbyć się starego telewizora czy zużytej pralki, ale otrzymali niespodziankę od samego Świętego Mikołaja.

"Gratowóz", czyli Mobilny Punkt Gromadzenia Odpadów Problemowych w sobotę odwiedził znów Łazarz. Punktualnie w samo południe pojawił się na ulicy Wyspiańskiego, przy Arenie.

Mieszkańcy mogli pozbyć się starych telewizorów, zużytego sprzętu RTV i AGD i innych odpadów problemowych.

Tym razem "Gratowóz" był nietypowy, bo pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów ubrani w czerwonych czapkach Św. Mikołaja rozdawali mieszkańcom drobne upominki z okazji 6 grudnia i zbliżających się świąt.

Za miesiąc, w sobotę 8 stycznia "Gratowóz" pojawi się na Jeżycach, zaś na Grunwald i Łazarz powróci planowo 2 kwietnia 2011 roku.

Problemowych odpadów, których nie można wyrzucić do kubła na śmieci można pozbyć się codziennie w "Gratowisku", czyli punkcie gromadzenia odpadów problemowych, który znajduje się na Dębcu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. nr 284 (przy byłym stadionie Lecha). Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00 (telefon 61 833 22 12).


Na zdjęciach sierpniowa zbiórka "Gratowozu"

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

ZOBACZ TAKŻE: Gratowóz przed Areną zbierał problemowe śmieci

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: