Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ukazały się nowe numery "Wieści Łazarskich" oraz "Naszego Osiedla Targowego" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ukazały się nowe numery "Wieści Łazarskich" oraz "Naszego Osiedla Targowego"
02-12-2010 01:34   Janusz Ludwiczak
Rady Osiedli: Świętego Łazarza oraz Targowego przygotowały nowe numery swoich biuletynów osiedlowych, które można pobrać z portalu lazarz.pl.

W listopadowych "Wieściach Łazarskich" m.in. informacje o współpracy z placówkami oświatowymi w latach 2004-2011, słów kilka o XXI Dniach Łazarza oraz wyniki konkursu "Zielony Poznań".

Natomiast w najnowszym numerze "Naszego Osiedla Targowego" możemy poczytać informacje o połączeniu Osiedla Targowego i Osiedla Św. Łazarz, o placu zabaw w Parku Wilsona, a także wakacyjnych wojażach i nowej siedzibie poznańskiej policji.

Najnowsze i archiwalne numery "Wieści Łazarskich" oraz "Naszego Osiedla Targowego" mogą Państwo pobrać z działu PRASA NA ŁAZARZU.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: