Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ekologia i gminy w targowych pawilonach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ekologia i gminy w targowych pawilonach
30-11-2010 01:25   Janusz Ludwiczak
Targi Ochrony Środowiska, Targi Techniki Komunalnej oraz Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych odbyły się w minionym tygodniu na MTP.

Cztery imprezy targowe odbyły się w minionym tygodniu, od 23 do 26 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Przez cztery dni odbywały się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska "Poleko", Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej "Komtechnika", Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych "Gmina" oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji "Investfield".

W sumie na powierzchni ponad 16 tys. m kw. prezentowało się 700 wystawców z 20 krajów.

Na targach "Poleko" prezentowane były m.in. rozwiązania umożliwiające oczyszczanie ścieków przemysłowych i komunalnych, przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy kanalizacyjne, pojemniki i sprzęt do zbiórki, segregacji i transportu odpadów, a także rozwiązania z dziedziny recyklingu i monitorowania zanieczyszczeń atmosferycznych.

Natomiast na Targach Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych "Gmina" prezentowane były rozwiązania z zakresu architektury miejskiej, infrastruktury techniczno-komunikacyjnej, infrastruktury dla osób niepełnosprawnych, oświaty i sportu, informatyki w instytucjach publicznych oraz informatyzacji gmin.

Kolejna edycja targów "Poleko", "Komtechnika" i "Gmina" już za rok (od 22 do 25 listopada 2011), zaś już w piątek na MTP rozpocznie się VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: