Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja zaprasza do "Akademii Bezpiecznej Kobiety" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja zaprasza do "Akademii Bezpiecznej Kobiety"
17-11-2010 23:36   Janusz Ludwiczak
Komenda Miejska Policji zaprasza poznanianki do udziału w "Akademii Bezpiecznej Kobiety".

Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz z partnerami zaprasza pełnoletnie kobiety na warsztaty w ramach pierwszej edycji projektu "Akademia Bezpiecznej Kobiety".

Zajęcia odbędą się w dniach 24 i 25 listopada. Projekt polega na edukacji i zdobyciu umiejętności mających na celu wzrost bezpieczeństwa osobistego i zapobiegania przestępczości wobec kobiet, przeciwdziałanie zjawiskom przemocy i dyskryminacji, zwiększenie świadomości kobiet o zjawiskach patologicznych i przestępczych, zdobycie umiejętności dot. radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących, promowanie wśród kobiet zdrowego i aktywnego trybu życia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Poznanianki mogą się zarejestrować telefonicznie w Zespole Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu tel. 61 84 156 29 oraz 61 84 156 24 - w godz. od 8:00 do 14:00 (do dnia 19.11.2010).

Zajęcia odbywać będą się w dniach 24 i 25 listopada w Zespole Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich 54/58 oraz w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2.


R E K L A M A

Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: