Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja zaprasza do "Akademii Bezpiecznej Kobiety" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja zaprasza do "Akademii Bezpiecznej Kobiety"
17-11-2010 23:36   Janusz Ludwiczak
Komenda Miejska Policji zaprasza poznanianki do udziału w "Akademii Bezpiecznej Kobiety".

Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz z partnerami zaprasza pełnoletnie kobiety na warsztaty w ramach pierwszej edycji projektu "Akademia Bezpiecznej Kobiety".

Zajęcia odbędą się w dniach 24 i 25 listopada. Projekt polega na edukacji i zdobyciu umiejętności mających na celu wzrost bezpieczeństwa osobistego i zapobiegania przestępczości wobec kobiet, przeciwdziałanie zjawiskom przemocy i dyskryminacji, zwiększenie świadomości kobiet o zjawiskach patologicznych i przestępczych, zdobycie umiejętności dot. radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących, promowanie wśród kobiet zdrowego i aktywnego trybu życia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Poznanianki mogą się zarejestrować telefonicznie w Zespole Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu tel. 61 84 156 29 oraz 61 84 156 24 - w godz. od 8:00 do 14:00 (do dnia 19.11.2010).

Zajęcia odbywać będą się w dniach 24 i 25 listopada w Zespole Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich 54/58 oraz w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

gru

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert jazzowy w wykonaniu uczniów instrumentalistyki jazzowej PSM II st. im. Fryderyka Chopina

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: