Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Andrzejkowa sobótka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Andrzejkowa sobótka
12-11-2010 03:57   Janusz Ludwiczak
Wróżby andrzejkowe, lanie wosku i zabawy taneczno-ruchowe czekały na dzieci, które w minioną sobotę pojawiły się na "Magicznej Sobótce" w Klubie Osiedlowym "Krąg".

W sobotę, 6 listopada w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyła się kolejna "Magiczna sobota". Na dzieci, które pojawiły się na "Andrzejkowej sobótce" czekały wróżby andrzejkowe, lanie wosku i zabawy taneczno-ruchowe.

Zaprosiliśmy najmłodsze, które raczej w szkole nie będą miały osobnej zabawy. Uczniowie są troszkę faworyzowani. My zaprosiliśmy głównie przedszkolaki i zerówki. Z uwagi na tą grupę wiekową zaprosiłam panią cyganeczkę, która poprowadziła zabawy taneczne i ruchowe właśnie dla małych dzieci - powiedziała Izabela Wysocka, instruktor kulturalno-oświatowy z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Kolejna "Magiczna sobota" odbędzie się w "Kręgu" 27 listopada o godz. 16:00. Wtedy na najmłodszych czeka przedstawienie "Poznańskie Koziołki" w wykonaniu Teatru Krokodyl.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: