Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kingsajz na targach, czyli świat kolei, motorówek i samolotów w miniaturze - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kingsajz na targach, czyli świat kolei, motorówek i samolotów w miniaturze
24-10-2010 23:47   Janusz Ludwiczak
Największą w Polsce makietę kolejową, a także modele samochodów, samolotów, motorówek czy latarni morskich można było zobaczyć podczas Salonu Modelarstwa "Hobby", który odbył się weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podczas Salonu Modelarstwa "Hobby" zwiedzający mogli zobaczyć największą w Polsce makietę, nad którą pracowało przez ostatnie miesiące kilkanaście osób. Makieta o powierzchni ponad 2 tys. m2 i długości prawie 300 metrów składała się z 309 części i modułów. Jeździło po niej 208 pociągów.

Oprócz kolejek w miniaturze na Salonie "Hobby" można było zobaczyć i także nabyć modele samochodów, samolotów, statków i motorówek.

Po raz pierwszy w ramach targów modelarskich odbył się salon gier towarzyskich (do tej pory odbywał się podczas targów PGA - Poznań Game Arena, przeniesionych od tego roku do Warszawy), w ramach którego odbywały się m.in. pokazy i prezentacje gier planszowych, karcianych i figurowych.

Kto nie zdążył przenieść się do miniaturowego świata kolejek, samochodów i motorówek musi poczekać do 22 października 2011 roku, kiedy odbędzie się kolejna edycja Salonu Modelarstwa "Hobby". Tymczasem już 6 i 7 listopada na MTP odbędzie się wystawa psów rasowych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: