Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" jednak nie wystartuje w wyborach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" jednak nie wystartuje w wyborach
24-10-2010 22:52   Janusz Ludwiczak
Członkowie Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania" 6 października zapowiadali, że będą kandydować w wyborach samorządowych. Tymczasem jak informują z przyczyn formalnych nie udało im się zarejestrować kandydatów.

W środę, 6 października podczas konferencji na skwerku nabrzeża Starego Portu przy pomniku akcji "Bollwerk" członkowie Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania" ogłosili, że będą startować w wyborach samorządowych.

"Poznań potrzebuje świeżości, wyjścia z urzędniczych schematów, większego otwarcia na potrzeby mieszkańców. Miasto "know-how" trzeba solidnie przewietrzyć!
"Jako młodzi mieszkańcy Poznania, którzy nie widzą żadnej sensownej wizji rozwoju miasta ze strony obecnych polityków i rządzących, postanowiliśmy wystawić komitet wyborczy stowarzyszenia w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Miasta."
- informowało w swoim oświadczeniu Stowarzyszenie.

Tymczasem w niedzielę Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" poinformowało, że nie będzie kandydować do Rady Miasta. Jak czytamy w oświadczeniu:

Zdecydowaliśmy zlikwidować Komitet Wyborczy Stowarzyszenia z przyczyn formalnych, które uniemożliwiły nam rejestrację kandydatów na listach do Rady Miasta. Z przykrością stwierdzamy, że polskie prawo promuje partie polityczne oraz tworzy niejasne zasady i reguły gry, niedostosowane do realiów codziennego życia. Mało w nich miejsca na wspieranie demokracji obywatelskiej i ułatwianie mieszkańcom brania spraw we własne ręce.

Bardzo dziękujemy za udzielone nam poparcie w postaci ponad 1100 podpisów i miłych słów, zawartych w nadesłanych mailach! Gwarantujemy dalszą i systematyczną pracę społeczną w interesie mieszkańców i rozwoju Poznania – nasze priorytety nie zmieniły się przez ostatnie 4 lata i pozostaną nadal takie same. Zapraszamy do współpracy oraz śledzenia naszych poczynań.

Jednocześnie informujemy, że nie zamierzamy zawieść zaufania osób, które udzieliły nam swojego poparcia. Dlatego zamierzamy promować nasz program i wizję rozwoju miasta. Będziemy surowo i merytorycznie oceniali pomysły na Poznań, o których usłyszymy w czasie kampanii. Szczególnie krytycznie przyjrzymy się działalności dotychczasowych polityków i decydentów. Jesteśmy przekonani, że Poznań potrzebuje zmian i zasługuje na nie.

Z wyrazami szacunku, podziękowaniami i pozdrowieniami
Zarząd Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania"


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: