Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie tramwajów na Moście Dworcowym - trzech pasażerów zostało rannych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie tramwajów na Moście Dworcowym - trzech pasażerów zostało rannych
16-10-2010 11:34   Janusz Ludwiczak
Na Moście Dworcowym zderzyły się tramwaje linii nr 6 i 11. W wyniku wypadku rannych zostało troje pasażerów.

Do wypadku doszło ok. godz. 9:30. Na stojącą na światłach (przed skrzyżowaniem z Głogowską i Roosevelta) "szóstkę" (zmodernizowaną "stopiątkę") najechał tramwaj linii nr 11 (typu "helmut").

W wyniku zdarzenia trzech rannych pasażerów (w tym motornicza i motorniczy) zostało przewiezionych do szpitala. Przez prawie dwie godziny tramwaje linii nr 6, 10, 11 i 12 kursowały objazdem przez ulicę Towarową i Most Uniwersytecki. Okoliczności wypadku bada policja i MPK.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 15-06-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pyrkon - festiwal fantastyki

23

cze

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

24

cze

12:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Powitanie Lata dla seniorów, w programie : ogień z pieczeniem kiełbasek , zawody rekreacyjne : Rzut Beretem , przeciąganie liny i elementy jogi na świeżym powietrzu

26

lip

Łazarz
Gratowóz
• 08:00-08:20 - Jarochowskiego/Sczanieckiej
• 11:40-12:00 - Jarochowskiego przy Górczyńskiej
• 12:10-12:30 - Kolejowa 37

23

wrz

12:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Pożegnanie lata przy ogniu z pyrami i gzikiem

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: