Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Palmiarnię odwiedziło już 3 miliony zwiedzających - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Palmiarnię odwiedziło już 3 miliony zwiedzających
13-10-2010 00:48   Janusz Ludwiczak
Nietypowego gościa miała we wtorek Palmiarnia. Beata Krzyżanowska, nauczycielka języka angielskiego z Gorzowa okazała się 3 milionowym zwiedzającym.

3 milionowy gość wszedł do Palmiarni parę minut po godz. 10. Okazała się nim Beata Krzyżanowska, nauczycielka języka angielskiego ze Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie, która przyjechała do Poznania na wycieczkę razem ze swoimi uczniami.

W prezencie nietypowy gość otrzymał od Palmiarni drzewko kawowe i upominki. Prezenty otrzymali także zwiedzający z numerem 2 999 999 oraz 3 000 001.

Bilety w Palmiarni liczone są od 1992 roku, kiedy to zakończono prace przy budowie nowych pawilonów. Rocznie Palmiarnię odwiedza 170 tysięcy osób. Tylko w ostatni weekend podczas wystawy papug oraz roślin mięsożernych odwiedziło ją 3 tysiące gości.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: