Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Arenie studenci zainaugurują rok akademicki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Arenie studenci zainaugurują rok akademicki
13-10-2010 00:16   Janusz Ludwiczak
Studenci aż dziewięciu poznańskich uczelni koncertem w wykonaniu didżejów, który będą grać muzykę house przywitają w środę rok akademicki. Żaków przywita oficjalnie Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

"Wielka studencka inauguracja roku akademickiego 2010/2011" rozpocznie się w Arenie o godz. 20:00. Zabawę organizuje wspólnie dziewięć poznańskich uczelni, w tym jedna prywatna.

Impreza odbędzie się pod hasłem "welcome to POZnan". Z myślą o studentach pierwszego roku zaprezentowane multimedialne aranżacje informacyjne "o życiu studenckim w mieście i na uczelni", serie animacji z atrakcyjnymi nagrodami wraz z możliwością przeprowadzenia szczerej i otwartej rozmowy ze starszymi kolegami dzielącymi się doświadczeniem i wiedzą w zakresie: "jak efektywnie studiować, jak planować swoją przyszłość na uczelni?"

Na koncercie wystąpią: Fafaq, DJ W, Miqro, Mirrorballman Show, Neevald, Gregory, Tralien oraz Bart Clavel. O godz. 22:30 żaków przywita osobiście Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Wstęp na imprezę kosztuję 10 złotych. Połowa z wpływów z biletów zostanie przekazana na remont zalanej w czerwcowej powodzi szkoły w Jaśle.


R E K L A M A

Fot: Urząd Miasta Poznania

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: