Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Arenie studenci zainaugurują rok akademicki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Arenie studenci zainaugurują rok akademicki
13-10-2010 00:16   Janusz Ludwiczak
Studenci aż dziewięciu poznańskich uczelni koncertem w wykonaniu didżejów, który będą grać muzykę house przywitają w środę rok akademicki. Żaków przywita oficjalnie Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

"Wielka studencka inauguracja roku akademickiego 2010/2011" rozpocznie się w Arenie o godz. 20:00. Zabawę organizuje wspólnie dziewięć poznańskich uczelni, w tym jedna prywatna.

Impreza odbędzie się pod hasłem "welcome to POZnan". Z myślą o studentach pierwszego roku zaprezentowane multimedialne aranżacje informacyjne "o życiu studenckim w mieście i na uczelni", serie animacji z atrakcyjnymi nagrodami wraz z możliwością przeprowadzenia szczerej i otwartej rozmowy ze starszymi kolegami dzielącymi się doświadczeniem i wiedzą w zakresie: "jak efektywnie studiować, jak planować swoją przyszłość na uczelni?"

Na koncercie wystąpią: Fafaq, DJ W, Miqro, Mirrorballman Show, Neevald, Gregory, Tralien oraz Bart Clavel. O godz. 22:30 żaków przywita osobiście Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Wstęp na imprezę kosztuję 10 złotych. Połowa z wpływów z biletów zostanie przekazana na remont zalanej w czerwcowej powodzi szkoły w Jaśle.


Fot: Urząd Miasta Poznania

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: