Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" wystawia swój komitet wyborczy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" wystawia swój komitet wyborczy
07-10-2010 09:15   Janusz Ludwiczak
Członkowie Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania" chcą, by Poznań wyszedł z urzędniczych schematów i bardziej otwarł się na potrzeby mieszkańców, dlatego postanowili wystawić swój komitet w wyborach samorządowych.

Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" swój start w wyborach ogłosili w środę na skwerku nabrzeża Starego Portu przy pomniku akcji "Bollwerk". Miejsce to wybrali nieprzypadkowo, gdyż uważają, że bulwar nadrzeczny w Poznaniu jest niewykorzystywany.

Proszę zobaczyć, stoimy nad bulwarem, przed nami odgrodzony płot. Co zrobili radni, by przywrócić rzekę miastu?mówił Paweł Sowa, prezes Stowarzyszenia „Inwestycje dla Poznania”.

"Poznań potrzebuje świeżości, wyjścia z urzędniczych schematów, większego otwarcia na potrzeby mieszkańców. Miasto "know-how" trzeba solidnie przewietrzyć!
"Jako młodzi mieszkańcy Poznania, którzy nie widzą żadnej sensownej wizji rozwoju miasta ze strony obecnych polityków i rządzących, postanowiliśmy wystawić komitet wyborczy stowarzyszenia w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Miasta. Już wkrótce premiera strony naszego komitetu. Zapraszamy"
- czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania".

Stowarzyszenie uważa, że czas partii się skończył.
Nie widzimy troski o dobro miasta i mieszkańców u obecnych władz, dlatego dajemy im czerwoną kartkę - mówił Paweł Sowa, prezes Stowarzyszenia.

O wszystkim kandydaci będą informować "krok po kroku". Kolejne nazwiska mają zostać ujawnione niebawem. Swój start w wyborach potwierdził jedynie Paweł Sowa. Komitet wyborczy "Stowarzyszenie Inwestycje dla Poznania" nie przewiduje przyłączenia się do innego komitetu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: