Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aż ślinka cieknie... na Polagrze {GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aż ślinka cieknie... na Polagrze {GALERIA ZDJęć}
14-09-2010 20:07   Janusz Ludwiczak
Do czwartku na MTP potrwają targi Polagra, w ramach których odbywają się m.in. pokazy cukiernicze i piekarnicze, Olimpiada Kawy czy Kulinarny Puchar Polski.

W poniedziałek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra-Food", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra-Tech", Międzynarodowy Salon Dodatków do Żywności, "Gastro Trendy" - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne oraz "Taropak" - Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki.

Kulinaria zawładnęły MTP już w sobotę, kiedy to w pawilonach nr 7 i 8 rozpoczęły się "Smaki Regionów".

Na targach "Polagra-Food" i "Gastro Trendy" prezentuje się ponad 280 firm m.in. z Niemiec, Litwy, Czech, Włoch czy Polski.

Na "Polagrze" można nie tylko zapoznać się z szerokim asortymentem produktów żywnościowych od mięsa i wędlin, po ryby, produkty mleczarskie, sery, pieczywo i wyroby cukiernicze, ale także niekiedy skosztować ich osobiście.

W pawilonach nr 7 i 8 gdzie od soboty do wtorku odbywały się Targi "Smaki Regionów" można było zobaczyć i kupić żywność i produkty ze wszystkich 16 regionów i województw. I tak województwo śląskie chwaliło się słynnymi oblatami i żurem, a na stoisku województwa kujawsko-pomorskiego było można znaleźć toruńskie pierniki.

Targom Polagra towarzyszy Salon Wyrobów Spożywczych, Salon Win i Alkoholi, Salon Wyposażenia Sklepów, Salon Franchisingu, Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego, Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego, Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego i Salon Dodatków do Żywności, a także wiele imprez takich jak Kulinarny Puchar Polski czy Olimpiada Kawy.

Na targach odbywa się także "Taropak" - Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki. Jest to impreza skierowana do branży opakowaniowej, logistycznej i wyposażeń dla sklepów spożywczych.

Targi Polagra potrwają do czwartku (w środę od 9:00 do 17:00, a w czwartek od 9:00 do 16:00). Bilety w zależności od sposobu zakupu kosztują 10, 20, 50, 60 i 150 złotych.


Komentarze (2)

15-09-2010 14:19:21
Łazarzanin
Szkoda, że Pan redaktor nie napisał nic o tabunach "zbieraczy-emerytów", którzy obżerali się wszystkim i wychodzili z MTP z pełnymi siatami zapasów - żenujące...
14-09-2010 22:14:06
Alibaba
no mnie tam nie byól szkoda
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: