Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nastolatkowie z "Horyzontów" stworzyli "Komiks okropny..." - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nastolatkowie z "Horyzontów" stworzyli "Komiks okropny..."
11-09-2010 23:43   Janusz Ludwiczak
Nastolatkowie z Łazarskiego Klubu Młodych "Za Kręgiem" działającego przy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" stworzyli "Komiks okropny, czyli powódź zombi Za Kręgiem". Publikacja powstała w ramach półrocznego projektu "Pogromcy nudy".

"Komiks okropny, czyli powódź zombi Za Kręgiem" został oficjalnie zaprezentowany w piątkowy wieczór, w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Publikacja jest efektem półrocznego projektu "Pogromcy Nudy", skierowanego do nastolatków z Łazarza. Autorami komiksu są nastolatkowie z Klubu "Za Kręgiem", który działa od roku w Stowarzyszeniu Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horozonty". Prace powstawały pod opieką Jana Markowskiego i Rafała Nawrockiego.

Prapremiera komiksu i możliwość poznania jego autorów była też okazją do dyskusji na temat życia i rzeczywistości na Łazarzu z punktu widzenia nastolatków i przybyłych gości.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: